Про воду: коли, скільки і яку воду можна пити

26 жовт.
2017
Про воду: коли, скільки і яку воду можна пити

А ви знали, що існує інтоксикація водою?! Якщо вип’єте 10 літрів води одразу, помрете.

Насправді зробити це практично нереально, але вода – невід’ємна і для життя, і для тіла. Бо певною мірою ми – це частково вода.

Дієтологи кажуть, що добова норма споживання чистої води – 30 мл на кожен кілограм тіла. Але пити її треба протягом усього дня.

Якщо вип’єте всю цю водичку зразу, життю це не загрожуватиме, але користі з того небагато. Справа в тому, що засвоїться лише 200 мл, решта просто покине ваше тіло.

Яку воду пити?

Не пийте води з-під крана, вона містить купу зайвих і не надто приємних для нас «інгредієнтів». Краще пити сиру питну воду, а не кип’ячену. Після кип’ятіння вона втрачає мінерали, тому вже не така корисна.

Мінералка з магазину цілком підходить для щоденного вживання, але тільки якщо вона столова, а не лікувальна. Газована мінералка не нашкодить. Якось клієнтка мене питала, чи буде від неї целюліт:). Безперечно ні, якщо це не солодка вода.

Під час тренування обов’язково пийте воду. З потом та з видихами ви втрачаєте багато води, тому це врятує від зневоднення. Крім того, вода розріджує кров і понижає артеріальний тиск, чим покращує самопочуття під час тренування.

І головне – розвивайте в собі звичку пити воду. Ніколи не чекайте відчуття спраги. Це сигнал про те, що ваше зневоднення вже досить сильне.

Джерело: zik.ua

Читайте також:

Солодощі та фітнес: чи можливий баланс?
П'ять етапів ефективного фітнес-тренування