Гаджети для тренувань: топ корисних пристроїв

12 трав.
2017
Гаджети для тренувань: топ корисних пристроїв

Щоб активності проходили не тільки весело, але і ефективно, ми розібралися, які девайси допоможуть при тих чи інших фізичних навантаженнях.

1. Трекер для боксу і плавання, від 2500 грнФото: ismartwatch.ru

На відміну від звичних фітнес-браслетів, трекер для плавання і кардіобоксу не боїться води і ударів. Під час плавання він порахує, скільки метрів і за який час ви подолали, а також визначить стиль, в якому ви пливете. Переключивши пристрій на режим кардіобоксу, вам спочатку буде проведено відеоінструктаж, після якого запропоновано комплекс вправ. Під час занять ваші рухи будуть фіксуватися гаджетом, а після — розглянуті основні помилки та поради. При їзді на велосипеді цей трекер можна надіти на ногу, і голосове сповіщення нагадає, коли прийшов час перемкнути передачу.

2. Коректор постави для занять спортом, від 2500 грн

Під час занять у спортзалі ваші зусилля можуть бути марними, якщо ви тримаєте неправильну поставу. Продуктивно тренуватися допоможе датчик постави і активності. Цей гаджет вагою 11 грам кріпиться за допомогою магніту на нижню білизну або майку, і коли ви приймете неправильне положення — сгорбитесь або скривите спину, датчик завібрує, нагадавши вам випрямитися. Синхронізувавшись з вашим смартфоном він буде враховувати вашу щоденну активність і рахувати кількість спалених калорій під час тренування.

3. Розумний ехолот для риболовлі, від 3800 грн

Цей гаджет у вигляді кулі діаметром 65 мм і вагою всього 100 грам допоможе побачити, що знаходиться на дні водойми, обраної для риболовлі. Щоб дізнатися, що приховує водна гладь, досить прикріпити пристрій до вудки і закинути у воду. Плаваючи на поверхні води, гаджет буде кожні 7 секунд посилати новий скан дна в діапазоні 40 метрів на ваш смартфон, показуючи наявність риби та водоростей, а також інформуючи про температуру води і рельєф дна. Правда, він корисний тільки при лові з місця в стоячій воді зграї риби (короп, карась, плотва тощо), яка не надто активно пересувається.

4. Портативна велоакустика, від 1000 грн

Ця портативна колонка невеликого розміру — 15 см. За формою нагадує пляшку, тому легко встановлюється і закріплюється у велосипедному фляготримачі. Після чого синхронізується зі смартфоном і відтворює музику з вашого плейлиста 10 годин без підзарядки. Дана колонка набагато безпечніше навушників, адже, слухаючи музику, ви не захищаєте себе від усіх зовнішніх шумів, а значить, вчасно можете зреагувати на небезпеку. Навіть якщо ви потрапите під дощ або впадете разом з велосипедом, колонка не постраждає завдяки волого- і ударостійкому корпусу.

5. Смарт-скакалка з діодами, від 4500 грн

Цей гаджет буде корисний любителям спортивних навантажень. У ручки цієї скакалки вбудовані датчики, які зчитують інформацію про кількість стрибків, час тренування і витрачені калорії. Для цього в додаток на смартфоні потрібно ввести ріст і вагу власника скакалки. Завдяки світлодіодам, вбудованим в шнур, при його обертанні перед очима користувача, що стрибає, з'являється екран, на якому в режимі реального часу відображається інформація про тренування. Скакалка заряджається через USB-кабель, а повної батареї вистачає на 36 годин безперервної роботи гаджета.

6. Міні-велокомп'ютер, від 1300 грн

Цей невеликий гаджет (всього 4,5 см) кріпиться на раму велосипеда і, синхронізувавшись через додаток з вашим смартфоном, зчитує показники під час велотренування. В залежності від мети, яку ви встановите в додатку, він дасть вам рекомендації щодо підвищення ефективності тренувань на підставі даних про частоту педалювання, про швидкість, з якою ви пересуваєтеся, і про кількість подоланих кілометрів. Після поїздки програма проаналізує інформацію про неї, вкаже на помилки, порадить оптимальну швидкість, кількість і частоту зупинок.

7. Розумні кросівки з чіпом, від 1500 грн

Таке взуття підійде не тільки людям, практикуючим пробіжку, але і тим, хто багато ходить протягом дня. Під устілку цих кросівок вбудований чіп, який передає дані про пройдену за день відстань, кількость спалених калорій, фіксує кількість зроблених кроків і правильність ходи. Якщо ви перевищите норму подоланих кілометрів за день, смартфон сповістить про це. А беручи до уваги те, що ці кросівки розраховані на бігунів, вони виготовлені з повітропроникної тканини, а підошва має спеціальні отвори для подачі повітря до стопи.

8. Футбольний м'яч-тренер, від 2000 грн

Цей м'яч має такий же розмір, як і стандартний, але всередині нього знаходяться датчики, які стежать за вашою грою. Вони вимірюють силу удару, а вбудовані сенсори аналізують його правильність і передають на екран смартфона траєкторію руху м'яча після удару. Після чого програма дає рекомендації, як його покращити — куди треба бити, якою частиною ноги і т. д. Також програма дозволяє ставити собі завдання — наприклад, повторити удар улюбленого футболіста. Для цього потрібно встановити параметри удару у програмі, а після того, як ви його проведете, побачите: чи досягли ви своєї мети.

9. Моментальна smart-камера, від 2200 грн

Для 10 знімків і їх роздрукування буде достатньо повного заряду акумуляторних батарейок типу АА. При цьому «розумна камера» аналізує умови зйомки та дає рекомендації з вибору потрібного режиму. Після того як затвор фотоапарата клацне, пройде всього дві хвилини, і у вас в руках буде надрукована фотографія розміром з візитну картку (62 х 46 мм). Вартість 10 касет — від 250 грн. А щоб захистити фотоапарат під час подорожей, можна купити для нього вологозахисний чохол (від 400 грн), який не дасть намокнути камері навіть під час зливи.

10. Тенісна ракетка з сенсором, від 11 000 грн

В ручку цієї ракетки вбудований чіп, який не тільки зчитує рухи гравця, але і підраховує кількість ударів, відображає їх силу і запам'ятовує траєкторію польоту м'яча. Звіти про тренування відображаються на екрані смартфона. Тому всі дані будуть зберігатися і систематизуватися, після чого програма проаналізує правильність ваших ударів і вкаже на помилки, що часто зустрічаються, а також дасть рекомендації, як їх виправити. Крім того, програма вираховує кількість витраченої вами енергії і показує, скільки ще має тривати тренування або коли слід припинити заняття.

Джерело: Вести

Читайте також:

Представлений фітнес-трекер, який може тренувати бігунів

Огляд спортивного годинника Amazfit Pace