Фітнес-cектор Латинської Америки генерує $6 млрд. щорічно

20 трав.
2017
Фітнес-cектор Латинської Америки генерує $6 млрд. щорічно

Загальна кількість членів фітнес-клубів в латиноамериканському регіоні становить на даний момент близько 20 млн осіб

Згідно з Доповіддю Міжнародної бізнес-асоціації (IHRSA, International Health, and Racquet Sportsclub Association), індустрія здоров'я та фітнесу в Латинській Америці генерує 6 млрд. доларів щорічно. Схоже дослідження проводилося 5 років тому, в 2012 році.

Аналітики виявили, що на сьогоднішній день кількість фітнес-клубів в Латинській Америці зросла і становить 65 000 локацій. Причому половина з них — 34 509 клубів — розташовані в Бразилії, яка з точки зору фітнес-інфраструктури найбільш розвинена.

Звіт на 77 сторінках був підготовлений у співпраці з Mercado Fitness (Аргентина) та за підтримки Fitness Brazil (Бразилія). Він показує, що середній показник проникнення на ринок в регіоні становить 2,15%. Це ілюструє можливості для зростання в багатьох країнах латиноамериканського регіону.

Найвищий рівень проникнення — 6,8% — демонструє Аргентина, за нею йдуть Бразилія і Мексика з показниками 4,6% і 3,2% відповідно.

"Фітнес-індустрія у Латинській Америці динамічна і зазнала значних змін з 2012 року", — говорить Гільєрмо Велес, директор Mercado Fitness. — "В доповнення до розвитку сегмента фітнес-клубів низької вартості, на зростання фітнес-індустрії в Латинській Америці вплинули й інші події, включаючи загальне економічне зростання, збільшення зацікавленості потенційних споживачів, поширення нових технологій, зростання популярності boutique-студій для проведення групових занять та власне професіоналізація персоналу, зайнятого у фітнес-сфері".

На сьогоднішній день доповідь про стан фітнес-ринку в Латинській Америці доступний тільки на іспанською мовою, але незабаром буде переведена і на англійську.

Джерело: Спільнота фітнес підприємців

Читайте також: 

Популярність американських фітнес клубів досягла максимуму в 2016 році

Європейський ринок фітнес-послуг став найбільшим у світі