Фітнес для ледачих: скинути кілограми особливо не напружуючись допоможе калланетика

04 груд.
2017
Фітнес для ледачих: скинути кілограми особливо не напружуючись допоможе калланетика

Останнім часом дуже популярним стає спеціальна гімнастика для схуднення і відновлення здоров’я під назвою калланетика. Її творцем є професійний тренер Келан Пінкні. Програма була презентована в 1960-і роки. Всі вправи розроблені таким чином, що вони спрямовані на скорочення і розтягнення м’язів. А правильне дихання під час занять калланетикой сприяє насиченню клітин киснем, що в свою чергу спалює зайвий жир.

Не зовсім для ледачих
Скептики стверджують, що гімнастика – це фітнес для ледачих. Але це не зовсім так. Заняття вимагають комплексного підходу і чималої праці. Вся «лінивість» цих вправ полягає в тому, що для занять не потрібно ніякого додаткового обладнання та відвідування спортзалу. Калланетикой успішно можна займатися в домашніх умовах.

На самому початку занять вправи можуть здатися складними, і від них може виникати дискомфорт в тілі. Це пов’язано з тим, що під час занять задіюються ті групи м’язів, які в повсякденному житті або взагалі не використовуються, або використовуються, але дуже мало.

При щоденних тренуваннях все встане на свої місця: м’язи перестануть турбувати, а вправи будуть здаватися не такими складними.

10 років можна «скинути» за 10 годин
Спеціально для новачків, які хочуть займатися калланетикой, Келан Пінкні розробила спеціальну програму «Калланетика – на 10 років молодше за 10 годин». Ця програма була створена ще в 1992 році, але не втратила своєї актуальності і сьогодні.

У програмі прописано 8 вправ: розминка (10 хвилин); вправи для черевних м’язів (8 хвилин); вправи для м’язів ніг (10 хвилин); вправи для внутрішньої частини стегна (3 хвилини); вправи для сідниць і стегон (8 хвилин); ефективне обертання тазом (5 хвилин); загальна розтяжка (5 хвилин); розтяжка м’язів нижньої частини спини (3 хвилини).

Комплекс вправ можна виконувати окремими блоками. Для цього їх потрібно розділити на 4 заняття, кожне з яких триває по 10-15 хвилин. Але можна виконувати всі вправи відразу. Келан рекомендує займатися не менше 3 разів на тиждень. При появі перших результатів від занять, їх частоту потрібно скоротити до 1-2 разів на тиждень.

Для початківців
Якщо ви фізично не готові приступити до занять з програми, Келан пропонує спочатку спробувати дві простих вправи. Виконуючи їх, ви зможете зрозуміти, наскільки ваші м’язи готові до занять.

Вправа ПЕРША. Для виконання цієї вправи потрібно сісти в крісло і піднятися, спираючись на підлокітники. При цьому потрібно підняти підборіддя і спину тримати прямо. Ця вправа зніме напругу з м’язів сідниць.

Вправа ДРУГА. Прийняти позу стоячи. Ноги розставити на відстань в 40 см одна від одної. Підняти руки якомога вище. Живіт потрібно втягнути і щосили тягнути руки вгору. Потім ноги необхідно зігнути в колінах, а руки тягнути вперед. Далі потрібно нагнутися вперед і постояти в такому положенні приблизно хвилину. Підборіддя витягнути вперед, а руки – назад. Цю вправу потрібно повторити 5 разів.

Якщо ці вправи ви виконали без проблем, і при цьому у вас не виникло больових відчуттів, можна сміливо приступати до вправ для новачків з програми «Калланетика – на 10 років молодше за 10 годин», які ви легко знайдете на youtube-каналах.

Джерело: Etcetera

Читайте також:
5 найдієвіших вправ для схуднення, які швидко спалюють зайві кілограми
Готуємося до свят: фітнес-тренер розповіла українцям, як не переїдати під час застілля