Схуднути за допомогою йоги

26 січ.
2018
Схуднути за допомогою йоги

Заняття йогою спрямовані, в першу чергу, на розвиток духовної оболонки людини. Але також практика йоги допомагає вдосконалювати і фізичну форму тіла. Якщо ж ви займаєтеся йогою самостійно і хочете скинути декілька кілограмів за допомогою практики, прислухайтеся до порад відомого американського інструктора з йоги Пола Вандергона.

Займайтеся йогою вранці
Якщо йога є дуже ефективною для медитацій зранку, то у худнути за допомогою йоги найкраще вранці. По-перше, це дозволить вам запустити правильні процеси в організмі. По-друге, ранкові тренування дають кращий результат (якщо говорити про статиці). Ну а по-третє, ранкові заняття зменшують апетит, що також важливо при схудненні.

Займайтесь йогою регулярно
Щоб схуднути за допомогою йоги, займайтеся нею регулярно. В ідеалі – заняття повинні проходити щодня, але якщо ви занадто зайняті, то приділіть хоча б 4 заняття йогою в тиждень. Однак не рідше, інакше ви не схуднете ні на грам.

Пийте багато води та частіше їжте
Вода завжди виручає при будь-якій нагоді. Навіть в час занять йогою привчіть себе пити 1,5 літра води в день, щоб прискорити обмін речовин.

А щодо їжі, то поступово відвикайте від трьох звичних прийомів їжі, а перейдіть на 5 невеликих.

Важливо: за рекомендацією тренера, включіть в практику такі асани: Паріпуна Навасана, Джан Шіршасана, Уштрасана, Сету Бандхасана.

Перші результати ви зможете побачити вже через 3 тижні регулярних тренувань. І результат буде не тільки на вагах, а й в дзеркалі, адже завдяки йозі м'язи стають більш еластичними, а шкіра – пружною.


Джерело: 24 канал

Читайте також:
Як зменшити талію і стегна за 2 тижні: нескладні методи
Чи легко бути худим?