Компанія Mirror розробила дзеркало з віртуальним фітнес-інструктором

08 лют.
2018
Компанія Mirror розробила дзеркало з віртуальним фітнес-інструктором

Компанія Mirror представила незвичайне дзеркало. У ньому в форматі VR існує персональний фітнес-інструктор

Про це повідмляє Techcrunch. Віртуальний тренер допоможе досягти бажаних спортивних результатів і наочно пояснить, як це зробити.

Стартап вирішив трохи прикрасити ідею віддалених або мобільних фітнес-класів. Mirror додають самостійним домашнім заняттям фітнесом реалістичності і соціальності. У вимкненому стані це звичайне дзеркало, але в активованому - особистий інструктор і монітор активності.

Девайс дозволяє вивести на дисплей тренера і віртуальних напарників по заняттях. Пристрій підтримує цілий ряд спортивних дисциплін: йога, бокс, пілатес і інші.

Ідея помістити тренера в корпус дзеркала здалася привабливою інвесторам. Стартап зібрав $13 млн інвестицій на реалізацію. CEO стартапа Брін Путнам каже, що вони змогли створити відчуття повноцінного фітнес-класу.

"Воно приховане в сучасному і високотехнологічному пристрої з гарним дизайном",- говорить він. Прогнозується, що дзеркало буде продаватися за суму, близьку до $2000.

Інвестори сподіваються, що девайс стане цілою фітнес-платформою: буде синхронізуватися з "натільними" гаджетами і надаватиме інформацію в реальному часі живому інструкторові, де б він не був.

Читайте також: 

Компанія Apple оформила патент на використання радіонавігації в розумних годинниках для плавців

Американські науковці створили спортивний костюм з самовентиляцією