Less is more: чому недоїдання може послужити причиною зайвої ваги?

22 бер.
2018
Less is more: чому недоїдання може послужити причиною зайвої ваги?

Дуже багато хто помилково вважає, що голодування допоможе їм скинути зайву вагу. Звичайно, допоможе, але як тільки ви почнете їсти - все повернеться назад буквально за кілька днів. Ну а якщо продовжите недоїдати - то легко заробите гастрит, виразку, анорексію і повний букет хвороб пов'язаних не тільки з шлунково-кишковим трактом, а й з психічним здоров'ям.

Чому і як все ж схуднути?

 

 

 

На шкоду м'язовій масі

Коли ми недоїдаємо, в нашому організмі стає недостатньо поживних речовин. Крім того, наш організм недоотримує протеїн, який є основою м'язової тканини. Відповідно енергію наш організм черпає з того, що починає спалювати м'язову масу і як наслідок ми втрачаємо обсяги. Але отримуємо в'ялу шкіру.

 

Причини зайвої ваги: ​​погіршується метаболізм

Наш організм звик до того, що він регулярно отримує їжу, поживні речовини, в зв'язку з чим повноцінно функціонує. Коли ми перестаємо їсти, у організму починається стрес і паніка. Звідки черпати енергію і потрібні вітаміни? Тому, навіть після незначного голодування, свіжий огірок буде відкладатися в зайву вагу, так як природу не обдурити і саме так організм запасається на випадок, якщо йому знову доведеться голодувати. Такий ефект спровокований тим, що під час стресу в організм виділяється кортизол, гормон стресу. Саме цей гормон відповідає за самозбереження.

Tabata 620

Дефіцит енергії

Ні для кого не секрет, що для того, щоб схуднути і мати не тільки струнке, але і підтягнуте тіло - потрібно тренуватися і дотримуватися режиму рухової активності. Це неможливо зробити без регулярних тренувань у тренажерному залі. А звідки у організму візьмуться сили, якщо ви не даєте йому ресурсу для енергії. Це легко може стати причиною зайвої ваги. Тому голодуючі люди виглядають млявими, небадьорими  і втомленими.

Джерело: beauty.ua

 

Читайте також: 

Який вид спорту підходить вашому віку
Як зменшити талію і стегна за 2 тижні: нескладні методи