Який час вважається найефективнішим для тренувань

27 бер.
2018
Який час вважається найефективнішим для тренувань

Все не можете ніяк визначитися: займатися вам в тренажерному залі з ранку або привчити себе ходити туди після роботи? Ми допоможемо вам зробити вибір.

Вільний час - це те, чого у більшості з нас немає в достатку, тому важливо максимально правильно використовувати його. Хоча немає такого визначення, як «правильний» або «неправильний» час для тренувань, але час, коли ваше тіло і розум знаходяться в синхронізації, можуть допомогти вам отримати максимальний ефект від тренувань. Щоб допомогти вам дізнатися, який час дня краще для вас, фітнес-тренер Бен Булач ділиться своїми порадами.

 

 

Якщо у вас проблеми зі сном

Як би парадоксально це не звучало, але Бен радить в такому випадку пробувати тренуватися вранці. Пояснює він це тим, що деяким людям важко заснути після хорошого тренування через активний викид адреналіну в кров.

Якщо ваш розклад дозволяє вам, спробуйте ранкову сесію і порівняйте свій сон, коли ви тренуєтеся вечорами. Професійні спортсмени також поділяють кардіо і важку атлетику: після кардіо вони сплять «як убиті», а після важкої атлетики вони часто занадто напружені, щоб спати. Але це все суто індивідуально!

Якщо ви не можете відвідувати тренування в один і той же час

Є дві причини, за якими ранкове тренування може вирішити цю проблему: по-перше, наша сила волі вважається найсильнішою з ранку, а по-друге, вона не дає іншим речам, зайняти наш час. Після довгого дня іноді все, що вам дійсно потрібно - це прийти додому і подивитися чергову серію улюбленого серіалу. На наступний вечір вас запросять на вечерю, а ще на наступний день ви закінчите працювати пізно - всі ми люди і знаємо, що можуть траплятися непередбачені речі, які заважають нам тренуватися вечорами. Так що вранці - найідеальніший час для фізичних навантажень.

Якщо ви «сова» і не любите рано прокидатися

Можливо, ви далеко не «жайворонок» і відчуваєте себе роздратованим і непродуктивним до обіду? Тоді ранкове тренування може бути саме тим «стусаном», який вам необхідний, щоб почати ранок, прокинутися і залишити вас з почуттям задоволеності. Після завершення тренування, побалуйте себе освіжаючим душем і заслуженим, поживним сніданком, а потім насолоджуйтеся енергією і припливом ендорфінів до кінця дня.

Якщо у вас важкий період в житті

11 trucos para no dejar el gimnasio tras el primer mes

Якщо вам потрібно зняти стрес, що накопичилася за день або звільнити свій розум від негативних  думок і емоцій, тоді вам ідеально підійде вечірнє тренування. Воно допоможе не тільки привести своє тіло в форму, але і позбавить вас від поганого настрою краще, ніж пляшка вина.

Якщо втрата ваги є вашою метою

Ранкове тренування запускає метаболізм, тому ви зможете спалювати більше калорій протягом дня. Крім того, дослідження також показують, що люди, які тренувалися вранці, як правило, вибирали більш здорову їжу протягом дня, ніж люди, які займалися вечорами.

Джерело: marie claire

Читайте також: 

Вправи з канатом: що це і чим корисно?
Як зробити силові тренування ефективними?