Так просто. Фітнес-тренер розкрив секрет ідеального пресу

30 бер.
2018
Так просто. Фітнес-тренер розкрив секрет ідеального пресу

Відомий фітнес-тренер Стів Зим, клієнтами якого є голлівудська актриса Джесіка Біл і американський фігурист Адам Ріппон, розкрив секрет ідеального пресу.

  На його думку, добитися заповітних кубиків вдасться, не тільки дотримуючись техніку вправ для пресу, але і техніку правильного дихання, пише Independent.

 «Дихання - найважливіша частина тренування, коли ми говоримо про прес. Якщо ви мрієте про кубиках преса, вам потрібно приділити особливу увагу диханню », - говорить експерт.

 Він рекомендує одночасно з різким видихом через ніс втягувати живіт якомога сильніше, при цьому стежити за тим, щоб дихання і рух живота були синхронними.

Незважаючи на те, що Зім вважає цю техніку дихання одним з найефективніших способів домогтися заповітних кубиків преса, він також зазначає, що для досягнення бажаного результату безумовно потрібно виконувати ряд інтенсивних вправ. Найбільш ефективними вправами для м'язів живота фітнес-експерт називає скручування на Bosu-м'ячі, стретч нахили, а також ряд вправ на Медболі - твердому медичному м'ячі, який використовують в реабілітаційних цілях.

Крім того, під час інтенсивних вправ на прес Стів Зім радить тримати язик за зімкнутими зубами. Це дозволить уникнути напруги в області шиї і направити максимум зусиль на зміцнення м'язів живота.

Джерело: Nv Style

 

Читайте також:

6 причин займатися фітнесом вдома
Фітнес для ледачих: скинути кілограми особливо не напружуючись допоможе калланетика