Нові види фітнесу: спортивні новинки допоможуть зробити заняття цікавіше і безпечніше

31 бер.
2018
Нові види фітнесу: спортивні новинки допоможуть зробити заняття цікавіше і безпечніше

Світ не стоїть на місці, він постійно розвивається, щодня з'являється щось нове. Ось і способи зробити своє тіло струнким і красивим, а також здоровим теж удосконалюються. Поговоримо ж про нові види фітнесу, якими ви можете зайнятися вже сьогодні.

Людина так влаштована, що вона не може довгий час виконувати одні і ті ж вправи. Це набридає, пропадає мотивація і бажання. Навіть якщо на кону стоїть краса і здоров'я. Можливо саме тому з'являються все нові методики і комплекси, пише Joinfo.ua.

 

 

 

Танці в басейні - аквадінаміка

Виконання гімнастичних комплексів в воді має масу переваг, які давно відчули на собі мільйони красунь. Але все буде набагато приємніше і цікавіше, якщо ви будете не просто виконувати вправи у воді, а весело танцювати під запальні мелодії. Це і є аквадінаміка - динамічний танець в басейні.

RW0VBiLNrg0

 

Велотренажер в воді - гідрорайдер

Кардіотренування на велотренажерах давно вже всім набридли. А що ви скажете, якщо вам запропонують покататися на велотренажері встановленому в басейні? Заняття у воді зменшують навантаження на суглоби, збільшують навантаження на м'язи, плюс гідромасаж за рахунок руху вашого тіла і водних мас навколо вас. Ефект буде чудовим.

гидрорайдер

 

Ланцюжок вправ - Кроссфіт

В даний комплекс входить цілий ряд вправ, що розвивають гнучкість, швидкість, силу, координацію рухів тощо. Всі вправи виконуються в прискореному темпі (зрозуміло, з урахуванням підготовленості людини).

485323b38ebdc7214f846cdb1c7092aedbd0d8 ZTcxYmUyNWU5Nw

 

Тренажери з гумовими стрічками - кінезіс

Всього 30 хвилин занять на подібних тренажерах, що мають на увазі розтягування гумових джгутів руками, ногами і іншими частинами тіла, дозволять зробити м'язи більш гнучкими і сильними. Однак займатися доведеться регулярно.

160526 01

 

Не важливо, з якою метою ви займаєтеся - скинути зайву вагу або отримати рельєфну мускулатуру, але без правильного харчування від вправ не буде особливого толку. Тому дуже важливо налагодити правильний режим харчування.

Джерело: Joinfo.ua

 

Читайте також:

На що новачкам необхідно звернути увагу під час першого заняття в фітнес-клубі
П'ять етапів ефективного фітнес-тренування