Топ-10 інноваційних технологій для фітнесу та ЗСЖ з американської виставки CES 2018

03 квіт.
2018
Топ-10 інноваційних технологій для фітнесу та ЗСЖ з американської виставки CES 2018

Кожного року десятки тисяч людей приїжджають до Лас-Вегасу на виставку Consumer Electronics Show (CES), щоб подивитися на інноваційні розробки з усього світу.

Саме там можна заглянути у майбутнє та подивитися на технологічні новинки для фітнесу та ЗСЖ, які стануть доступними для споживачів у 2018 році.

NOKIA SLEEP

NOKIA SLEEP

Це потужний датчик, який ставиться під матрац і контролює частоту серцебиття, дихання та рух під час сну. Дані з нього надходять на спеціально розроблений додаток «Nokia Mother Health», який аналізує та оцінює якість сну користувача. Пристрій буде коштувати 99,95 $. Продажі заплановані на перший квартал 2018 року.

PHILIPS SMARTSLEEPPHILIPS SMARTSLEEP

На перший погляд може здатися, що спати з цією штуковиною на голові трохи ненормально, але воно того вартує. SmartSleep – це пристрій, який не просто відстежує сон, а виявляє, коли користувач входить в фазу повільного сну, і тоді використовує спеціальні звукові сигнали, щоб зробити сон кращим. Старт продажів запланований на весну 2018 року. Вартість чудо-пристрою 399,99 $.

Sleep Number 360 Smart BedSleep Number 360 Smart Bed

360 Smart Bed або просто «розумне ліжко» - це високотехнологічне ліжко, яке відстежує мільйони біометричних даних під час сну і використовує їх для отримання «IQ оцінки сну». Результати оцінки надходять на телефон користувача. Цікаво, що ліжко також може виявити, коли ви хропите і відповідно відрегульовує положення матраца, щоб змусити користувача не робити цього. Смарт-ліжко доступне за 2799 $. Варто відзначити, що на виставці його презентують вже не перший раз.

Misfit VaporMisfit Vapor

Misfit Vapor - вологостійкий та водонепроникний смарт-годинник з GPS, в який вбудований датчик частоти серцевих скорочень, акселерометр, висотомір, гіроскоп, контроллер сну і активності. Також у присторої є Bluetooth для підключення навушників і Wi-Fi. Пристрій доступний за ціною 199,99 $.

Nokia Steel HRNokia Steel HR

Nokia Steel HR - один з найбільш привабливих гібридних смарт-годинників. Цей годинник можна використовувати просто як лічильник кроків/калорій, однак він також вміє цілодобово міряти пульс, розраховувати пройду відстань та переходити у режим бігу, фіксуючи дистанції і зони пульсу. Акумулятор пристрою може тримати до 25 днів без підзарядки, залежно від частоти вимірювання серцевих скорочень. Steel HR коштує 179,95 $. Незабаром буде доступний у рожевому та золотому кольорах.

Under Armour HOVR Smart ShoesUnder Armour HOVR Smart Shoes

Компанія Under Armour знає, що буває важкувато інтегрувати новий гаджет у повсякденну рутину, тому вирішила зняти фітнес-трекер з зап'ястя та вкласти його у високотехнологічні кросівки. Найновіші марки смарт-взуття компанії: HOVR Phantom та HOVR Sonic будуть інтегруватися з додатком MapMyRun, в якому користувач зможе переглянути дані про свою продуктивність. Кросівки можна буде придбати з 1 лютого 2018 року за 140 і 110 $ відповідно.

Halo Neuroscience SportHalo Neuroscience Sport

Ця гарнітура слугує не тільки для прослуховування музики. Halo Neuroscience Sport - це спеціалізований спортивний електронейростимулятор. Навушники влаштовані таким чином, щоб стимулювати роботу мозку, налаштовуючи його на важкі фізичні навантаження під час вправ, бігу і так далі. Нейропраймінг посилає електричні імпульси прямо в голову, збільшуючи набір рухових одиниць і провокуючи м'язові волокна на більш високу продуктивність м'язів. Гарнітура доступна за 749 $.

SOLOS Smart GlassesSOLOS Smart Glasses

Розумні окуляри SOLOS дозволяють велосипедистам і бігунам переглянути показники ефективності в режимі реального часу, без необхідності приєднання до телефону чи фітнес-трекера. Окуляри також дозволяють слухати музику. Вони будуть доступні в 2 кварталі 2018 року за 499 $.

Peloton TreadPeloton Tread

Ніяке високотехнологічне обладнання не виділятиметься у залі фітнес-клубу так, як нова бігова доріжка Peloton. Фітнес-класи, які транслюються на 32-дюймовий сенсорний монітор Tread, пропонують традиційно нову процедуру для бігових доріжок. Поставки новинки розпочнуться восени 2018 року і вже доступні для попереднього замовлення за 3995 $.

Black Box VRBlack Box VR

Вам потрібно трохи більше задоволення від вашого рутинного тренування? Black Box VR створив унікальну віртуальну реальність, який поєднує відеоігри з силовими тренуваннями. Заснована Райаном ДеЛуком компанія планує відкрити в 2018 році бутік-тренажерку в Сан-Франциско.

Читайте також: 

"InBody" представила високоточний сканер тіла

Американські науковці створили спортивний костюм з самовентиляцією