Rhythm - взуття, яке здатне навчити танцювальних рухів

04 квіт.
2018
Rhythm - взуття, яке здатне навчити танцювальних рухів

«Розумні» кросівки Rhythm розроблені для того, щоб допомогти вивчити рухи з різних танцювальних стилів.

Новизна Smart Rhythm Shoes полягає в технології: у кожній парі взуття знаходяться спеціальні датчики, які синхронізуються з мобільним додатком за допомогою технології Bluetooth, який аналізує музику, яка відтворюється в даний момент, і надсилає датчикам, прямо в кросівки користувача, сигнал, що створює вібрації в різних частинах ступні, які таким чином надають інструкції користувачу щодо того, як він повинен діяти.

На підошвах взуття також знаходяться датчики тиску для відстеження рухів користувача та акселерометр, гіроскоп і магнітометр, які допомагають проектувати кроки під час уроку.

Якщо користувач не може попасти в ритм, кросівки «знатимуть» про це, а програма почне надавати рекомендації щодо налаштувань.

Додаток пропонує ще безліч цікавих функцій:

  • дозволяє вибирати бажаний стиль танцю (від класичного вальсу до пишної сальси, хіп-хопу та навіть брейк-дансу)
  • дає можливість переглядати свій прогрес (щотижневі діаграми детально відображають кількість кроків зроблених користувачем, включаючи їхні показники ефективності, та загальні підсумки про спалені калорії та час)
  • надає нагороди-відзнаки (значки-«мотиватори», які надаються за кожний успішно пройдений етап; чим більше користувач практикуєте, тим більше відзнак може заробити)

Кросівки можуть бути синхронізовані з пристроями iPad та Apple TV, що дозволяє навчитися танцювати разом із друзями. Програма також чудово працює з Apple Health, Google Fit і MyFitnessPal.

Використовуючи додаток користувач можете налаштувати свій профіль так, щоб знайти нових партнерів по танцю, ділитися своїми успіхами або кидати виклик друзям.

Ціна Smart Rhythm Shoes на етапі крауфандингу 150 $, майбутня роздрібна - 300 $.

Де дізнатися про це більше?

Читайте також: 

Гаджети для тренувань: топ корисних пристроїв

FORTË запустила онлайн-платформу для трансляції групових занять