Правильний одяг для фітнесу

04 квіт.
2018
Правильний одяг для фітнесу

Вирішивши привести свою фігуру в норму, кожна жінка повинна вибудовувати правильне харчування і йти в спортзал.

Фітнес дійсно популярний серед представниць різних вікових груп. Але щоб заняття були зручними і ефективним, необхідне правильне екіпірування. Ось про те, як вибрати правильний одяг для спорту та фітнесу ми і поговоримо нижче.

Варто відразу сказати, що правила вибору одягу для спорту та фітнесу є непорушними. Вони вироблялися протягом багатьох років людьми, які розробляли відповідні вправи і проводили тренування, в першу чергу одяг для заняття фітнесом повинен бути легким і зручним. Він не повинен ніде натирати та заважати рухам. Не можна купувати форму з розрахунком на те, що ви скоро схуднете. По-перше, поки ви схуднете, ви в такому одязі не зможете тренуватися на повну силу. Ну і по-друге, виглядати ви в формі на два розміри менше до схуднення буде точно смішно. 

Пам'ятайте, що при ефективному тренуванні люди сильно пітніють, тому ваш одяг повинен пропускати вологу і запах. В іншому випадку вам буде некомфортно, а піт, який виділяється з шлаками, стане через якийсь час вбиратися назад і може навіть з'явитися подразнення на шкірі. Також треба відзначити і те, що одяг для заняття фітнесом повинен бути красивим і модним. Не хочеться, щоб перші заняття ви провели як сіра мишка в домашній дірявій футболці і штанях. Ваш зовнішній вигляд повинен вас радувати, хоча прагнути ви повинні ще краще.

Ну і як при виборі будь-якого іншого одягу, потрібно вибирати форму, яка підходить саме до того виду спорту, який ви вибрали. Якщо вам потрібна форма для фітнесу, то так і скажіть про це продавцю-консультанту. Напевно в спеціалізованих магазинах він запропонує цілий ряд одягу, з якого ви зможете вибрати найбільш підходящий для себе варіант, як за зовнішнім виглядом, так і за ціною. Ну, а купивши дорогий набір, вам буде шкода кинути курс занять, адже спортивна форма не з дешевих, тому вона повинна окупитися хорошим результатом, який відіб'ється в сантиметрах в об'ємі фігури.

Джерело: VO5.org

 

Читайте також:

Як перемогти власну лінь і подружитися з фітнесом?
Як навчитися отримувати задоволення від фітнесу?