Розумні устілки Safety від Zhor Tech – фітнес трекери нового покоління

05 квіт.
2018
Розумні устілки Safety від Zhor Tech – фітнес трекери нового покоління

Смарт-устілки Safety від Zhor Tech - інноваційні устілки укомплектовані солідним набором сенсорів та мікроконтролером, які дозволяють відслідковувати фізичну активність людини.

«Розумні» устілки Safety працюють в дуеті зі смартфоном, оснащеним спеціальним додатком, де користувачі можуть переглядати всю необхідну інформацію про свою фізичну активність в режимі реального часу і ділитися нею з іншими людьми.

Смарт-устілки Safety підраховують кількість кроків, зроблених користувачем, визначають рівень втоми, аналізують поставу та положення стопи, рахують спалені калорії та виконують інші функції притаманні фітнес трекеру.

Головне призначення Safety - виявлення активностей, які можуть завдати шкоди здоров'ю. Система, наприклад, вміє відстежувати та попереджувати про неправильну/понаднормову фізичну активність, небезпечну своїми шкідливими наслідками.

Представники компанії-виробника Zhor Tech стверджують, що устілки Safety призначені переважно для працівників підприємств, які займаються виснажливою фізичною роботою. Досить цікавим є той факт, що механізм може сповіщати керівника або іншу відповідальну особу про те, що співробітник, який носить устілки, послизнувся чи перевтомився. Крім того, аналітичні показники з устілок працівників стануть в нагоді керівництву для забезпечення високого рівня продуктивності, зведення нещасних випадків на виробництві до мінімуму та допоможуть виявити співробітників, які неналежним чином виконують свою роботу.

Розробка Zhor Tech може виявитися корисною і для простого споживача, особливо якщо він прагне усунути проблеми пов'язані із стопами або поставою.

Початок продажів Safety заплановано на вересень 2018 року. Вартість – $150 за пару.

Де дізнатися про це більше?

Читайте також: 

Water Walker - басейн і бігова доріжка в одному пристрої

Шкарпетки Sensoria - особистий тренер на ваших ногах