Найпопулярніші помилки в домашніх тренуваннях

10 квіт.
2018
Найпопулярніші помилки в домашніх тренуваннях

Навесні ми, як правило, хочемо повернутися в форму і скинути набрані за зиму кілограми. Деякі роблять це разом з тренером, інші займаються вдома, адже в інтернеті є безліч вправ для будь-якого рівня.


Але спорт не завжди допомагає, стверджують експерти.

Коли і чому він може бути небезпечним?


Українець Олександр займається в залі вже півтора року. Каже, навчився всьому самостійно - за допомогою інтернету. "Сегодня" пропонує перевірити його навички тренера. І той відразу вказує на помилки: хлопець весь цей час ризикував зірвати спину.


Фахівці попереджають, що навіть найпопулярніша серед жінок вправа "планка" може виявитися небезпечною для вашого здоров'я. Якщо цей комплекс виконувати неправильно, можна потрапити в інвалідне крісло.

"Ми сильно навантажують поперекові відділ, а це шкідливо. Потрібно підняти таз, щоб спинка була рівною. При цьому бажано дивитися вниз, щоб не навантажувати шию", - розповідає професійний тренером Юрій Вітька.

Також, здавалося б, проста, але теж підступна вправу - присідання. Якщо не дотримуватись рекомендацій тренера, можна травмувати коліна.

"У цій позиції ніг коліна йдуть вперед, і суглоби дуже сильно напружуються. Тому потрібно поставити ніжку ширше", - радить експерт.

Отже, щоб спорт приносив користь, важливо проконсультуватися з приводу ваших спортивних навантажень з лікарем. Якщо ж ви звикли займатися самостійно, не соромтеся питати в залі. Навіть якщо ви не проплатили персональних тренувань, вам обов'язково підкажуть.

Джерело: Сегодня

 

Читайте також:
6 причин займатися фітнесом вдома
5 найдієвіших вправ для схуднення, які швидко спалюють зайві кілограми