Привести тіло в форму можна навіть в офісі

16 квіт.
2018
Привести тіло в форму можна навіть в офісі

Якщо важко знайти час для виконання фізичних вправ, якщо вже так склалося, що ви ведете малорухливий спосіб життя, то ці вправи в офісі - для вас!


Прес - втягування живота

Не підводячись зі робочого місця, працюйте з м'язами преса. На видиху втягуйте живіт якомога сильніше, затримайте такий стан на 3-4 секунди. Розслабте м'язи на вдиху. Для початку достатньо 10 повторів. Далі, чим більше, тим краще. Вправа комплексна. Опрацьовує не тільки прес, а й стимулює роботу кишечника.

Сідниці - стиснення і підйом

Сядьте на край стільця. Корпус потрібно нахилити трохи вперед. Руки тримати перед собою на столі, при цьому не спирайтеся на нього. Стисніть сідничні м'язи, зусиллям підніміть таз над стільцем буквально на кілька міліметрів. Залишайтеся в положенні на пару секунд. Поверніться в вихідну точку. Повторіть мінімум 15 разів. Якщо будете виконувати вправу старанно, то сідниці почнуть горіти.

Присідання для зміцнення стегон

Для присідань потрібно встати зі стільця. При виконанні вправи задіяні не тільки ноги, включаються в роботу тазостегнові суглоби, сідниці, м'язи спини. Стегна в нижній точці паралельні підлозі. Не присідайте глибоко. Спина пряма. Виконуйте вправу 15-20 разів, в кілька підходів.

Вчені зі Сполучених Штатів Америки також заявляють, що люди з високим інтелектом ведуть малоактивний спосіб життя. Так, вчені дослідили групу з 60 осіб і дізналися, чим ті займаються у вільний час. А також провели тести на визначення рівня інтелекту. Результати експерименту показали, що люди з високим рівнем фізичної активності, як правило, не відрізняються високим інтелектом. Люди вдаються до фізичних навантажень, оскільки не знають, що робити зі своєю свідомістю.

Інтелектуали ж вважають за краще малорухливий спосіб життя, оскільки він дає можливість зануритися в свої думки.

Джерело: znaj.ua

Читай також:
Вправи з канатом: що це і чим корисно?
Як зробити силові тренування ефективними?