Кращі вправи для фітнесу в воді

10 трав.
2018
Кращі вправи для фітнесу в воді

Якщо вам подобається перебувати у воді, але плавання здається занадто нудним видом спорту, чому б не зайнятися аквааеробікою?

Водні вправи безпечні і корисні для вагітних жінок, людей з надмірною вагою, а також всіх тих, хто страждає від артриту, болів в спині і м'язах і від інших недуг. Оскільки завдяки товщі води вага зменшується, а рухи сповільнюються, ваше тіло набагато менш схильне до різних травм.

Спробуйте виконати в басейні ці 10 простих вправ для старту, і хто знає, може, вам так сподобається, що вже скоро ви запишетеся на групові заняття з аквааеробіки.

 

Тренування для рук

Встаньте в басейні, розставивши ноги на ширині плечей. Опустіть м'яч під воду, опишіть їм вісімку, а потім підніміть на поверхню. Під час виконання даної вправи ви відчуєте напругу м'язів рук і верхньої частини тіла. Робіть всі рухи плавно, не перенапружуючи спину і плечі. Міцно зафіксувавши своє тіло на місці, зробіть 10 повторів.

Не виконуйте дану вправу, якщо недавно пережили травму плеча. Спочатку проконсультуйтеся з цього приводу зі своїм терапевтом.

Марширування у воді

Виконуйте маршируючі рухи на місці, перебуваючи в басейні. Тягніть носки і виправляйте руки у воді на свій максимум. Опір, створений водою, трохи сповільнить рух. Почніть виконувати вправу з двох хвилин, поступово збільшуючи час на наступних тренуваннях.

Ноги разом - руки нарізно

Якість виконання даної вправи буде повністю залежати від вашої спортивної підготовки, тому не варто засмучуватися, якщо спочатку виходити буде погано.

Поставте ноги на ширині плечей і трохи зігніть в колінах. Виплигуйте з води, намагаючись розставити ноги якомога ширше. Руки при цьому також повинні бути розставлені в сторони - так, щоб ваше тіло нагадувало форму зірки. Повторіть 10 разів.

Бокові розтяжки

Встаньте боком до стіни басейну, тримаючись однією рукою за край. Другу руку витягніть над головою, виконуючи нахили в бік. Повторіть 10 разів для кожної сторони.

Вправа для талії

Встаньте спиною до стіни басейну, тримаючись за його борт двома руками. Підтягніть до грудей зігнуті в колінах ноги, а потім на видиху різко випряміть їх, поверніть наліво, направо, знову в центр і потім знову підтягніть до грудей. Протягом усієї вправи притискайте спину до стіни. Повторіть 10 разів.

Розтяжка для всього тіла

Вхопіться руками за край басейну - обличчям до стіни. Піднімайте зігнуті коліна на вдиху, а на видиху - повертайтеся у вихідну позицію. Не стискайте лікті і коліна разом. Повторіть 10 разів.

Викиди ноги назад

8dd276891dbb5c9ee6a34195155737a4

Встаньте на відстані витягнутої руки від краю басейну. Ваші руки повинні триматися за край на рівні плеча. Трохи зігнувши коліна, по черзі викидайте ноги назад на видиху, використовуючи м'язи сідниць і стегна. Не задирайте ногу занадто високо. Повторіть по 5 разів для кожної ноги.

Відведення і підведення ноги

Притисніться спиною до стіни басейну. Підніміть ноги, зігнуті в колінах, до грудей, а потім витягніть їх вперед і зробіть шпагат, розсовуючи ноги в сторону максимально широко, після знову зведіть їх разом і підтягніть до грудей. Повторіть вправу 10 разів.

Скручування

Вийшовши з басейну, постеліть рушник на лаву і прийміть упор лежачи, зігнувши ноги в колінах. Ступні повинні рівно стояти на лаві, пальці рук при цьому - зчеплені на потилиці. На видиху виконуйте скручування - так, щоб на кілька секунд побачити свої коліна, а потім поверніться у вихідну позицію. Повторіть 10 разів.

Плавання

Розслаблення - важлива завершальна частина будь-якого тренування. Розслабте тіло і полежіть на поверхні води близько хвилини. Ви здивуєтеся тому, як швидко вода поверне вам легкість і подарує заряд енергії на весь день.

Джерело: SUPER.UA

Читайте також:
Нові види фітнесу: спортивні новинки допоможуть зробити заняття цікавіше і безпечніше
Спорт в будь-якому віці: як правильно підібрати навантаження