Прості дихальні вправи, які допоможуть зміцнити здоров'я

15 трав.
2018
Прості дихальні вправи, які допоможуть зміцнити здоров'я

Фахівці дали пораду по правильному диханню.

Ви коли-небудь замислювалися, чому можете зосередитися краще, коли медитуєте, або чому люди, які медитують, часто здаються такими розслабленими?

У недавньому дослідженні Інституту неврології Дублінського коледжу Трініті в Дубліні, Ірландія, було виявлено, що замість мантр і заспокійливої ​​музики в медитації допомагають глибокі вдихи.

Спосіб дихання прямо впливає на серцевий ритм, який, в свою чергу, може впливати на кожну основну систему вашого тіла у вигляді грубої ланцюгової реакції. Коли люди відчувають занепокоєння або стрес, вони схильні різко вдихати, а потім затримувати дихання. Якщо це повториться, то може викликати стрес у серця, тіла і розуму.

Швидке дихання не підходить в повсякденному житті, якщо у вас немає вагомих підстав, наприклад, заняття спортом, тому всі ваші дії цілеспрямовано перевантажують все тіло. Найгірше те, що ви можете легко зациклювати цю поведінку, тому що більшість з нас не знає, як перевірити себе під час стресів.

Просте дихання в співвідношенні 1: 2 часу вдиху до видиху може істотно змінити частоту серцевих скорочень і, таким чином, ваш настрій. Спробуйте видихати в два рази довше від часу, коли вдихаєте, і тепер зосередьтеся на повторенні довжини видиху, наприклад, від п'ятнадцяти до тридцяти секунд. Ви відразу помітите, що ваш серцевий ритм сповільнюється.

Щоб закріпити результат, просто поставте 20-хвилинний таймер на свій телефон і спробуйте дихальні вправи 1: 2.

Джерело: ГолосUA.

Читайте також:

7 дієвих способів, як схуднути без дієт

Вправи від зморшок: кращий фітнес для обличчя

Фахівці дали раду з правильному диханню. Ви коли-небудь замислювалися, чому можете зосередитися краще, коли медитуєте, або чому люди, які медитують, часто здаються такими розслабленими? У недавньому дослідженні Інституту неврології Дублінського коледжу Трініті в Дубліні, Ірландія, було виявлено, що замість мантр і заспокійливої ​​музики в медитації допомагають глибокі вдихи, повідомляє Хроніка.інфо з посиланням на ГолосUA. Спосіб дихання прямо впливає на серцевий ритм, який, в свою чергу, може впливати на кожну основну систему вашого тіла у вигляді грубої ланцюгової реакції. Коли люди відчувають занепокоєння або стрес, вони схильні різко вдихати, а потім затримувати дихання. Якщо це повториться, то може викликати стрес у серця, тіла і розуму. Швидке дихання не підходить в повсякденному житті, якщо у вас немає вагомих підстав, наприклад, заняття спортом, тому всі ваші дії цілеспрямовано перевантажують все тіло. Найгірше те, що ви можете легко зацикливать це поведінка, тому що більшість з нас не знає, як перевірити себе під час стресів. Просте дихання в співвідношенні 1: 2 часу вдиху до видиху може істотно змінити частоту серцевих скорочень і, таким чином, ваш настрій. Спробуйте видихати в два рази довше від часу, коли вдихаєте, і тепер зосередьтеся на повторенні довжини видиху, наприклад, від п'ятнадцяти до тридцяти секунд. Ви відразу помітите, що ваш серцевий ритм сповільнюється.