Скільки коштує дитячий спорт в Україні

05 черв.
2018
Скільки коштує дитячий спорт в Україні

  Привчати дитину до спорту і активного способу життя потрібно з ранніх років. Це факт. Але спорт - задоволення не з дешевих. Абонемент навіть в саму занепалу секцію буде коштувати від 300-400 грн. в місяць, а в спеціалізовані спортивні клуби - від 600-800 грн. щомісяця. І це не рахуючи витрат на покупку форми, взуття та оплату індивідуальних занять з тренерами.

Дуже хочемо, щоб дитина розвивалася всебічно? Тобто не тільки інтелектуально, а й фізично? Адже не дарма кажуть, що в здоровому тілі - здоровий дух. До того ж, якщо у школяра залишається багато вільного часу після уроків, він його просто пропалює даремно. Годинами просиджує за планшетом і комп'ютером, пропадає з друзями у дворі або, що ще гірше, вплутується в погану компанію.

Цей час можна заповнити без особливих проблем, віддавши дитину в спортивний клуб або секцію. Це не тільки відверне його від шкідливих звичок, але і допоможе зміцнити здоров'я. Та й хто знає, раптом в нащадку спить талановитий футболіст або плавець, гімнастка або бігунка, і він через 10 років буде підкорювати світ своїми спортивними досягненнями?

Загартовуємо з пелюшок

Розмаїття фітнес-центрів у великих містах дає батькам прекрасну можливість привчати дітей до спорту майже з самого народження. У деяких спортклубах є навіть окремі абонементи та секції для немовлят від 6 місяців. Їм в ігровій формі допомагають розвинути перші фізичні навички і прискорити їх розвиток.

Також при великих фітнес-центрах організовані дитячі кімнати і клуби. Їх перевага в тому, що там є ігрова зона і невеликий спортзал для групових та індивідуальних занять. За дітьми стежать вихователі, які відповідають за порядок і безпеку. Вони ж проводять тренування. Правда, для того, щоб дитина могла перебувати в клубі, швидше за все, доведеться купувати абонемент мінімум на місяць. Разові відвідування практично не передбачені. А це мінімум 400-600 грн. в місяць або 5000-7000 грн. на рік.

Багато спорткомплексів, як мережеві, так і не пов'язані з роботою, для дітей старшого віку, від 3-4 років, пропонують великий список тренувальних програм і персональних тренувань. Це і бокс, і плавання (якщо в клубі є басейн), і футбол, і гімнастика, і танці. Перевага в тому, що дитина буде займатися не в "напівпідвальній" школі з пооббиваними стінами, а в сучасному і обладнаному приміщенні. ЇЇ забезпечать необхідним інвентарем, видадуть ключ від власної шафки в роздягальні, а після тренування буде можливість прийняти душ.

Джерело: ДЕНЬГИ.ua

Читайте також:
Потенціал прибутку в спортивній галузі
Crunch - найуспішніша франшиза в сфері фітнесу на Заході