Коли заняття спортом шкодять: поради фітнес-тренера

06 черв.
2018
Коли заняття спортом шкодять: поради фітнес-тренера

Іноді організму дійсно потрібен відпочинок, з цим погоджуються навіть тренери з фітнесу

Фітнес-ескперт Аніта Луценко розповіла, в яких випадках варто знехтувати тренуванням. Молода мама сама дотримується цих правил і рекомендує дотримуватися їх всім дівчатам.

Фітнес-тренер і телеведуча Аніта Луценко поділилася зі своїми передплатниками в Instagram важливою інформацією: коли тренуватися не потрібно.

«Про любов до свого тіла і уважності з життя», - так Аніта назвала свій пост. В яких випадках заняття в залі і пробіжки на вулиці підуть не на користь, а на шкоду? Чотири причини сказати тренуванні «ні».

 

Застудаanita

«Якщо я хворію, то хворію і не тренуюся», - розповідає Аніта.

І це правильне рішення. Коли організм ослаблений будь-якими вірусними інфекціями, йому потрібні сила на відновлення. Фізична активність відніме у нього таку можливість. Тому під час застуди краще законно відлежатися в ліжку.

Температура

«Якщо у мене температура, то я не тренуюся».

Незаперечна правило від фітнес-тренера. В такому стані ні про яке тренування мови йти не може. Складно уявити, які вправи ти можеш виконати в спортзалі, коли ноги підкошуються, а в голові пульсує одна думка - прилягти й поспати.

Спазми під час місячних

«Якщо у мене спазми в животі на червоні дні - я не тренуюся!».

Якщо у тебе місячні проходять безболісно і ти себе відчуваєш добре, то легка розтяжка, йога, ранкова гімнастика зайвими не будуть. При болях під час критичних днів краще дати організму відпочинок від будь-яких навантажень. Чи не провокуй загострення. Від інтенсивних силових навантажень в період місячних краще взагалі відмовитися.

Болі в коліні

«Якщо у мене болить коліно, тазостегновий, поперек, шию заклинило - я не тренуюся! Бо інстинкт самозбереження повинен бути! Чого й вам бажаю!».

Розумне рішення від Аніти Луценко. Коли біль в суглобах або спині не проходить кілька днів поспіль або відчувається тривалий час, звернися за допомогою до фахівця.

«Якщо тілу погано і воно болить, то не треба його вантажити! Це як пральна машинка: зламалася, крекче, скрипить, вода виливається з усіх дірок, відключається від збоїв, а ви туди ще білизни і ще 5 раз запускаєте прання на максимальній швидкості. Завжди можна полагодити, почекати і продовжити! Але тільки не нити! Хоча іноді теж можна, але не багато! », - порівнює Аніта.

Такі прості правила допоможуть тобі зберегти сили на майбутні тренування. Адже застуда незабаром закінчується, місячний цикл переходить в наступну фазу, а проблеми з колінами вирішуються зниженням навантажень або кваліфікованою допомогою фахівця.

Джерело: Clutch.ua

Читайте також:
Топ-10 корисних порад від фітнес-тренера Аніти Луценко: про харчування, тренування і схуднення до літа
Так просто. Фітнес-тренер розкрив секрет ідеального пресу