Bellcycles: новий вид велосипеда

07 черв.
2018
Bellcycles: новий вид велосипеда

Bellcycles – транспортний засіб, який змінить Ваше уявлення про велосипеди!

Bellcycles – це модульний велосипед на основі моноколеса. Педалі в Bellcycles розташовані на колесі та додатково оснащені ланцюговим приводом, а кермо знаходиться за сідлом (це дозволяє рукам зайняти більш природне положення). Також велосипед має ще один рухливий шарнір, розташований на вилці заднього колеса, який додає Bellcycles ще більше маневреності.

Головною перевагою Bellcycles над іншими велосипедами є компактність. Модульна конструкція, у разі потреби, дозволяє додати до транспортного засобу візок для перевезення вантажів або задню вісь із двома маленькими колесами. При бажанні його можна оснастити модулем електромотора (його потрібно докупити), перетворивши тим самим велосипед на електробайк.

Тестування проводили розробники на собі, тому запевняють, що ризиків для життя та здоров’я користувачів немає. Варто зазначити, що на даному етапі Bellcycles не проходив жодної сертифікації, тому тут можна покладатися виключно на розробників.

Вага Bellcycles близько 10 кілограмів. Щоб навчитися їздити на такому транспортному засобі потрібно 20-30 хвилин. Замовити чудо-велосипед можна за $ 349 хоч сьогодні, але досталять вам його не раніше червня 2018 року.

P.S. Цей незвичайний велосипед поставляється в розібраному вигляді для самостійної збірки, тому будьте готові до того, що доведеться попотіти!

Порівняння Bellcycles з класичним велосипедом

вел
Де дізнатися більше?
Офіційний сайт проекту: https://www.bellcycles.com/

Читайте також: 

Компанія Mirror розробила дзеркало з віртуальним фітнес-інструктором

Американські науковці створили спортивний костюм з самовентиляцією