Розумні окуляри Level з функцією фітнес-трекера

07 черв.
2018
Розумні окуляри Level з функцією фітнес-трекера

Смарт-окуляри Level виступають як аналог браслетів Mi Band і Fitbit, але тільки для обличчя.

Американська компанія VSP Vision Care оголосила про старт продажів розумних окулярів Level. Новинка, повинна виконувати свою класичну функцію і, в той же час, функції, притаманні сучасному фітнес-трекеру (пристрій має підраховувати кроки, пройдену відстань, і кількість спалених калорій на основі цих даних).

Як це працює?

У дужку окулярів вбудований електронний блок, який відповідає за функції акселерометра, гіроскопа і т.д. Все це працює від невеликої батарейки (однієї батерейки вистачає на 5 днів). Всі отримані дані смарт-окуляри надсилають на смартфон користувача через Bluetooth на спеціальний додаток «Level», який доступний власникам Android і Apple.

Ігровий елемент
Творці намагаються спокусити покупця грою. У ній вам за кожну досягнуту мету дадуть 50 балів, але як їх витрачати поки не дуже зрозуміло.

Крім балів, VSP захоплюють тим, що ви можете зв'язатися зі своїми друзями, які також носять Level. Це, мовляв, створить дух змагання, а значить, з’явиться більше стимулу для прогулянок. Також це означає, що кожен з ваших друзів витратить 270 баксів на окуляри з сумнівними смарт-функціями.

Які, коли і за скільки можна придбати?

Моделі доступні в трьох варіантах оправи, кожна – в чотирьох кольорах, які носять ім'я вченого (наприклад, окуляри в оправі чорного кольору названі на честь Марвіна Мінського - співзасновника Лабораторії штучного інтелекту в Массачусетському технологічному інституті).

Вперше окуляри були представлені ще в 2016 році, але перші продажі заплановані на березнь 2018 року.

За попередніми даними, ціна становитиме $ 270 (за ці гроші можна отримати тільки оправу і лінзи-нулівки).

Читайте також: 

Розумні устілки Safety від Zhor Tech – фітнес трекери нового покоління

Шкарпетки Sensoria - особистий тренер на ваших ногах