VHOOP - «розумний» хулахуп

12 черв.
2018
VHOOP - «розумний» хулахуп

VHOOP - коли навіть обруч розумний

Якщо ви любите крутити обруч у себе на талії або ще де-небудь, то VHOOP дозволить робити це більш продуктивно.

Сам процес не зміниться, але VHOOP через Bluetooth буде передавати інформацію про тренування на ваш смартфон (Android або iOS), де будуть відображатися дані про те скільки разів ви покрутили обруч за годинниковою або проти годинникової стрілки. З цих даних буде приблизно підраховано загальну кількість спалених калорій, дані будуть записані в історію тренувань, тому ви зможете слідкувати за своїм прогресом. Також можна слідкувати за своєю позицією в рейтингу користувачів пристрою.

Як виглядає «розумний» хулахуп?

Хулахуп дуже легкий, але міцний: при діаметрі 97 см, він важить 1,6 кг, але якщо цієї ваги замало, то в комплекті йдуть чотири обтяжувачі по 80 грам кожен.

Внутрішня сторона хулахупа зроблена з силікону. Зовнішня - з поліпропілену. Творці стверджують, що їх продукт не боїться води, так що можете крутити його навіть у зливу.

Ще одним приємним доповненням можна назвати модульну конструкцію. Вам не потрібно носити з собою досить громіздкий хулахуп, замість цього він розбирається на 12 рівних частин і швидко збирається на місці. Трохи дивно виглядає не зовсім кругла форма, але великих проблем виникнути не повинно при використанні. У комплекті йде сумка.

За скільки і де можна купити?

Попередні замовлення вже відкриті на Indiegogo. Першу партію пристроїв розробники планують виставити на продаж вже в квітні. Купити VHOOP можна всього за $ 79.

Де дізнатися більше?

Дізнатися більше про обруч VHOOP можна на таких ресурсах: Indiegogo, Kickstarter