Коли корисніше кататися на велосипеді - вчені

29 черв.
2018
Коли корисніше кататися на велосипеді - вчені

Вже не новина, що велосипедні прогулянки корисні для здоров'я. А ось коли саме корисніше кататися - ось це для тебе стане відкриттям.

Ранок вечора не завжди мудріший. Наприклад, крутити педалі краще ввечері. Принаймні так вважають вчені дослідження, результати якого опубліковані в британському журналі Strength & Conditioning Research.

Фахівці виявили, що ефективність велопрогулянок виросте на 8% після робочого дня. Прогулянка на велосипеді ввечері поліпшить роботу серця. Велосипед також допоможе спалити калорії і позбутися зайвої ваги.

А ось ранкові катання не дуже сприяють жироспалюванню - через те, що серце ще не готове до тренувань, і частота м'язових скорочень вранці мінімальна.

Дослідники також виявили, що чотири 20-хвилинні прогулянки в тиждень приведуть твій сон в нормальний режим і позбавлять від безсоння. Це, в свою чергу, істотно знизить ризик серцевих захворювань.

Підсумок

Рекомендуємо замість вечері покататися на велосипеді - дивись, і від зайвої ваги позбудешся, і будеш спати як немовля. Особливо затія до місця буде тим, хто не знає, куди себе подіти вечорами.

Джерело: Контракти.ua

Читайте також:
Вправи від зморшок: кращий фітнес для обличчя
Less is more: чому недоїдання може послужити причиною зайвої ваги?