Ранкові звички, які заважають тобі схуднути

02 лип.
2018
Ранкові звички, які заважають тобі схуднути

Дієти дієтами, спорт спортом, але лише 5 простих ранкових ритуалів, які ти здійснюєш кожен день, заважають тобі скинути зайву вагу. Прибери їх, і ти схуднеш.

Якщо тебе цікавить, як схуднути, то перш за все потрібно не на дієту сідати (хоча це не зашкодить), і не бігати по 30 кіл на стадіоні до втрати пульсу. Ні, потрібно позбутися від шкідливих звичок, які є у більшості дівчат. Ми не говоримо зараз про куріння, алкоголь і інші шкідники здоров'я. Ми про більш прості дії, які практично всі ми здійснюємо щоранку. Прибери такі шкідливі звички, і їх вплив на твою вагу більше не буде тебе турбувати.

Тобі цікаво? Тоді ось ці шкідливі звички. Ось, що ти робиш щоранку, але не повинна.

     Ти пересипаєш

Так, так, 8-годинний "сон краси" корисний для твоєї шкіри. Принаймні, так говорили раніше. Зараз же багато вчених сходяться на думці, що здоровий сон у кожного повинен тривати індивідуальну кількість часу, але це завжди не менше 7-ми годин.

Якщо ти відносишся до тих сплячим красуням, які сплять по 9-10 годин на добу, то у тебе проблема. Порушення режиму сну може бути причиною ожиріння і інших проблем зі здоров'ям, таких як діабет, захворювання серця і депресія.

Коли ти не отримуєш достатньої кількості сну, тіло збільшує виробництво гормону стресу, званого кортізолом, і цей гормон змушує тебе відчувати постійний голод. Але це не означає, що потрібно проспати півдня. Дослідження показують, що люди, які сплять більше десяти годин на добу, мають підвищений ІМТ. Це означає, що якщо ти хочеш схуднути, тобі потрібно виспатися, але не проспати.

shutterstock 603688865

Фахівці з різних країн рекомендують спати сім-вісім годин, але строго в нічний час. Одне з досліджень показало, що люди, які ведуть нічний спосіб життя, в рік набирають в середньому до 4 кг. Звичайно, є деякі винятки. Наприклад, якщо у тебе стрес або ти захворіла, тоді у організму є підвищена потреба у сні. Тільки в таких випадках можеш дозволити собі спати цілу добу.

Ти закриваєш свої жалюзі вранці

Закривати штори або опускати жалюзі вранці, щоб сонце не било в очі - не найкраща ідея, якщо прагнеш схуднути. Дослідження показують, що люди, які з ранку збираються в темряві, мали значно вищі показники ІМТ, ніж ті, хто любить ранкове сонце. Дані експерименту були опубліковані в науковому журналі PLOS ONE. У авторів дослідження було 54 учасники, які мають наручні монітори, які реєстрували їх вплив з ранковим сонцем протягом семи днів. У цей період учасники вели щоденники продуктів харчування, щоб відслідковувати споживання калорій. Люди, які проводили більше часу на ранковому сонці, мали більш низький ІМТ, ніж ті, хто був в темряві, незалежно від їх віку, рівня активності або того, що вони їли. 

Насправді, сонячне світло допомагає регулювати твій "внутрішній годинник", що допомагає дотримуватися розкладу сну (важливо для втрати ваги). Ранкові сонячні промені також містять більш високі рівні синього світла, яке надає найбільший вплив на твій циркадний ритм. Тобі потрібно всього лише 20-30 хвилин ранкового сонячного світла між 8:00 і полуднем, щоб отримати від нього переваги! Згідно з дослідженням, ці півгодини денного світла можуть допомогти швидше прокинутися і прискорити обмін речовин. Крім того, заряд вітаміну D з ранку допомагає підвищити здоров'я, знизити рівень стресу, підняти настрій і швидше схуднути.

Так що, або снідай на балконі, або ходи пішки до роботи, щоб отримати необхідну дозу ранкового світла.

Ти не застилаєш ліжко

Вчені довели, що люди, які починають свій день, застилаючи ліжко вранці, краще сплять. В результаті у них хороший нічний сон, який допомагає їм підтримувати форму і поліпшити своє здоров'я.

shutterstock 392969989

Крім того, застилання ліжка вранці може допомогти тобі стати більш дисциплінованою і більш продуктивною протягом дня. Тому, щоб почати свій день правильно, тобі потрібно заправити ліжко.

     Ти їси мало за сніданком або взагалі його пропускаєш

Люди часто пропускають сніданок. Все, що вони роблять, просто сидять за столом, потягуючи каву, і біжать на роботу. Вони думають, що це допомагає урізати кількість калорій і схуднути. Біг містейк!

Вчені з'ясували, що час дня, коли ми їмо, важливіше того, що ми їмо. Дослідження показали, що недоотримання достатньої кількості їжі на сніданок або відсутність такого погано позначається на схудненні. Більш того, це може навіть призвести до переїдання протягом дня і набору ваги.

Коли вранці ти не отримуєш досить їжі, тобі буде важко контролювати апетит протягом дня. В результаті ти їси більш висококалорійні продукти. Якщо хочеш схуднути, зроби свій сніданок збалансованим і поживним.

Ти забуваєш про протеїни

У той час як одні вчені переконують тебе їсти сніданок, щоб схуднути, інші кажуть, яким він повинен бути. Здорова доза білка вранці може допомогти в схудненні.

Вчені з Biofortis Clinical Research і Департаменту фізіології і харчування Університету Міссурі дали 35 жінкам у віці від 18 до 55 три різних види сніданку. Один з них був просто склянкою води, в той час як інші прийоми їжі за день складали близько 300 калорій кожен (і мали рівну кількість жиру і клітковини). В іншої групи було три грами білка, а у третій - від 30 до 39 грамів, що становить більше двох третин від денної норми.

Ті, у кого були високопротеїнові сніданки, відчували себе менш голодними і їли на 175 калорій менше за обідом. Білок перетравлюється довше за все, і на нього тіло витрачає багато енергії, виділяючи гормон ситості Пептид YY.

Таким чином, вчені прийшли до висновку, що на сніданок варто споживати близько 2/3 необхідної норми протеїну за день. Тому вівсянка - відмінна ідея, хоч це і каша, в ній багато білка. Яйця, сир, курка і інше пісне м'ясо, боби - те, що зробить твій сніданок здоровим і правильним для схуднення.

Джерело: beauty.ua

Читайте також:
Найпопулярніші помилки в домашніх тренуваннях
Фітнес-тренер радить, як підтягнути руки до літа