П'ять Telegram-каналів про йогу для натхнення

29 вер.
2018
П'ять Telegram-каналів про йогу для натхнення

Йога - це не тільки про спорт, а й про нові знання і натхнення. Тому пропонуємо Вам переглянути добірку найцікавіших і, що важливо, інформативних Тelegram-каналів про йогу.

     Йога | Online
Що таке панчакарма, як боротися з лінню і що йоги їдять на сніданок? Цей канал - справжня енциклопедія про те "як правильно". Читайте і "впроваджуйте" нові знання в свою практику.

     Йога. Езотерика
Канал, який акцентує увагу на іншій стороні йоги - більш ментальній і містичній. Тут Ви знайдете "народні" аюрведичні рецепти від усього на світі, пояснення різних технік медитації і дихання. Це канал про духовне і про те, що воно набагато важливіше фізичного.

     Діло Для Тіла
Що можна зробити для свого тіла? Звичайно ж, практикувати йогу і читати цей канал. Тут Ви знайдете секрети йоги для обличчя (мінус 5 років за кілька місяців!), натхнення на виконання найскладніших асанів і найлегших, а також корисні процедури, які зазвичай лінуєтеся виконувати.

     ЗСЖ and The City
Канал про те, що справжній ЗСЖ - це не тільки листя салату на вечерю і медитація по кілька годин (хоча і це теж). Автор розповідає, як освоїти йогу, починаючи з самих базових асан. А ще про любов до себе у всіх її проявах.

     Yoga Styles
Не можете довго стояти в "собаці мордою вниз"? А ось якщо будете читати цей канал, то обов'язково навчитеся. Тут багато матеріалів про користь різних асан і про техніку їх виконання. А ще посилання на корисну літературу і смачні йогівські рецепти.

Джерело: Хочу

Читайте також: 

Йога для схуднення: як знайти мотивацію

Найпопулярніші помилки в домашніх тренуваннях