Фітнес-додатки BetterMe від українських розробників очолили американський App Store. Суммарно у них 15 млн установок

06 жовт.
2018
Фітнес-додатки BetterMe від українських розробників очолили американський App Store. Суммарно у них 15 млн установок

Два додатки проекту BetterMe від української продуктової компанії Genesis потрапили в топ американського App Store.

За даними аналітичного сервісу AppAnnie, 1 жовтня фітнес-додатки BetterMe: Weight Loss Workouts та BetterMen: Workout Trainer очолили категорію «Здоров'я та Фітнес». Вони допомагають займатися спортом, правильно харчуватися і вести здоровий спосіб життя. Станом на 4 жовтня, додатки трохи просіли.

Так само в App Store просуваються ще 2 програми під цим брендом. Це BetterMe: Meditation і BetterMe: Yoga. Всього в секції «Здоров'я та Фітнес» представлено більше 50 000 додатків. Як говорить CEO проекту Вікторія Репа, основними конкурентами BetterMe є програми: Sweat with Kayla, Aaptive, 8fit.

Над проектом BetterMe працює київська команда в складі 30 чоловік. Всього за рік розробки 4 додатки згенерували 15 млн. установок. У вересні BetterMe: Weight Loss Workouts встановили більше мільйона чоловік по всьому світу, а BetterMen: Workout Trainer - 800 000 юзерів. Щомісячна аудиторія проекту - більше 2 млн. чоловік.

Основні канали залучення трафіку: Facebook, Instagram, Snapchat, Twitter. При цьому, просуванню BetterMe: Meditation також посприяла Apple - компанія вибрала додаток для підбору New Apps We Loved, який протягом трьох місяців показала в 144 країнах.

BetterMe монетизується за рахунок підписок. Після безкоштовного пробного періоду, користувачеві пропонують перейти на платний тариф. Його місячна вартість - $ 19,99.

За словами Вікторії Репи, в планах BetterMe - стати першою компанією-єдинорогом (з оцінкою більше $ 1 млрд) у сфері прикладних програм для здоров'я та занять спортом. На це у команди повинно піти 1-2 роки. До кінця жовтня планується запуск ще однієї програми - BetterMe Walking.

Джерело: AIN

Читайте також: 

5 найкращих фітнес-додатків

Обсяг ринку розумного одягу досягне $ 1 млрд до 2020 року