Топ-10 фітнес-тенденцій 2019 року

12 лист.
2018
Топ-10 фітнес-тенденцій 2019 року

Зовсім скоро почнеться зима, а це значить, що прийшов час подумати про 2019 рік. Щоб отримати уявлення про те, що ж чекає нас в майбутньому, Американський коледж спортивної медицини (ACSM) опитав тисячі професіоналів у сфері фітнесу про тенденції здоров'я і спорту. Результати опублікували в журналі ACSM Health and Fitness Journal.

Респондентам було запропоновано оцінити 39 можливих тенденцій, 25 з яких були тенденціями минулих років, за шкалою від 1 (найменш ймовірна тенденція) до 10 (найбільш ймовірна тенденція). ACSM отримав 2038 відповідей зі всієї земної кулі. Мета щорічного опитування, яке стало вже 13-им, полягає тому, щоб надати спортивно-оздоровчим установам інформацію про те, що відбувається в галузі. Отже, представляємо вашій увазі, 10 кращих фітнес-трендів 2019 року, на думку професіоналів.

   «НОСИМІ ТЕХНОЛОГІЇ»   

Носимі технології, такі як смарт-годинник, фітнес-трекери і монітори серцевого ритму, починаючи з 2016 року, щорічно входять до трійки кращих спортивних тенденцій від ACSM. Злиття фітнесу та технологій стало справжнім проривом, тож чекайте побачити ще більше способів відслідковувати і контролювати вашу спортивну активність в 2019 році.

   ГРУПОВІ ТРЕНУВАННЯ   

ACSM визначає групові тренування як будь-яке тренування за участю більше п'яти осіб. Вперше вони з'явилися в числі 20 кращих тенденцій в 2017 році, а інновації в індустрії, такі як онлайн групові тренування, допомагають утримувати їх в списку.

   HIIT   

HIIT зайняв перше місце в 2018 році (і в 2014 році), але, незважаючи на втрату лідерської позиції, експерти все ще вважають, що він буде грати важливу роль в галузі в 2019. Тренування HIIT, згідно ACSM, включає в себе «короткі інтервали високоінтенсивних вправ, супроводжувані невеликим періодом відпочинку». Зазвичай вони тривають 30 хвилин або менше, хоча можуть бути і довшими.

   ФІТНЕС-ПРОГРАМИ ДЛЯ ЛЮДЕЙ ПОХИЛОГО ВІКУ   

У міру того, як населення старіє, з'являється більше фітнес-пропозицій для людей старшого віку. Логічно, особливо якщо врахувати, що вправи - відмінний спосіб підтримувати щільність кісток і м'язову масу, а також отримувати багато інших пов'язаних з активним способом життя переваг для здоров'я.

   ТРЕНУВАННЯ З ВЛАСНОЮ ВАГОЮ   

Цей різновид фізичної активності використовує тільки вашу власну вагу (віджимання, планки і т.д.), для досягнення бажаних результатів. Багато людей є шанувальниками таких тренувань, тому що їх можна виконувати в будь-якому місці і в будь-який час. Крім того, вони дійсно ефективні. Ваше тіло - відмінний інструмент для тренування опору.

   ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ СЕРТИФІКОВАНИХ ФАХІВЦІВ З ФІТНЕСУ   

У міру зростання індустрії фітнесу зростає важливість працевлаштування сертифікованих фахівців. ACSM прогнозує, що в наступному році, як і в минулому, галузь буде продовжувати приділяти пріоритетну увагу найму професіоналів, які були акредитовані через «освітні програми та програми сертифікації, створені спеціально для навчання професіоналів у галузі охорони здоров'я/фітнесу».

   ЙОГА   

Стародавня практика знаходиться в списку протягом багатьох років. ACSM зазначає, що в 2018 році йога прийняла безліч форм, таких як силова йога, йогалатес, гаряча йога та багато іншого. Тепер, коли ми дізналися про існування ще й цапиної йоги, очікувати можна чого завгодно.

   ПЕРСОНАЛЬНІ ТРЕНУВАННЯ   

ACSM визначає персональні тренування як «фітнес-тестування і постановку цілей з тренером, який працює один на один з клієнтом». Персональні тренінги були однією з десяти провідних тенденцій з самого початку створення списку, 13 років тому, але інновації, такі як онлайн-тренування, зробили їх ще доступнішими.

   ФУНКЦІОНАЛЬНИЙ ФІТНЕС-ТРЕНІНГ     

Один із самих практичних пунктів в списку, функціональний фітнес-тренінг - це вправи,  які «поліпшують рівновагу, координацію, силу і витривалість». Присідання, наприклад, є функціональним вправою, тому що воно може імітувати рухи, необхідні для згинання та підняття чогось з підлоги. За даними ACSM, ця тенденція зростає частково завдяки збільшенню фітнес-програм, спрямованих на літніх людей.

   ВПРАВА- ЦЕ МЕДИЦИНА   

Вправа - це медицина (Exercise Is Medicine) - це власна ініціатива ACSM в галузі охорони здоров'я, яка заохочує постачальників медичних послуг складати для пацієнтів режим тренувань і аналізувати фізичну активність в рамках регулярних обстежень.

   ЗАОХОЧУВАЛЬНИЙ ПРИЗ   

Деякі з наших улюблених трендів не потрапили в топ-10, але це не робить їх менш важливими і корисними. На 14 місці міофасціальні девайси, який піднялися на одну сходинку вгору в порівнянні з 2018 роком. Масажний пінний ролик, наприклад, призначений не тільки для професійних спортсменів: це популярний метод відновлення, який використовують багато любителів, щоб розім'яти, розтягнути м'язи і збільшити діапазон рухів. Тренування на свіжому повітрі займають 17 позицію. Тенденція очевидна: вона включає в себе такі заходи, як групові прогулянки, групові заїзди на велосипеді або походи в гори. Як пояснює ACSM, в цьому списку представлені загальні тенденції, тому в ньому можуть бути відсутні тенденції, характерні для певного регіону. Такі тенденції, як віртуальні тренування, фітнес-бутики, boot camp і змішані бойові мистецтва, були включені в опитування в цьому році, але жодна з них не потрапила в топ-20. Тенденції, які можуть здаватися популярними, наприклад, високоефективні жироспалюючі тренування з використанням кардіотренажерів і сore-тренування, вибули з топ-20 в цьому році.

Джерело: likar.info

Читайте також: 

ТОП-10 Трендів фітнес-індустрії 2017 року

Нові бізнес-тренди осені 2017