Як правильно вибрати персонального фітнес тренера

18 лист.
2018
Як правильно вибрати персонального фітнес тренера

Віднесіться до вибору тренера з усією серйозністю, звертаючи увагу не тільки на його зовнішній вигляд, але й на професійні якості, що визначаються, зокрема його вихованням та досвідом роботи.

Ні для кого не секрет, що заняття спортом стають більш ефективними, якщо працювати з тренером. Але як же вибрати справжнього професіонала, з яким, до того ж, буде комфортно займатися? Відповідь на це питання знає молода мама, телеведуча - Юлія Янчар. Володарка стрункої фігури розповіла в соціальній мережі, на що варто звернути увагу при виборі тренера, інформує UkrMedia.

Юля зазначила, що для неї тренер - це людина, яка як ніхто зможе змотивувати або ж навпаки - назавжди відбити охоту ходити в зал. Підбираючи собі тренера, у ведучої була своя шкала критеріїв:

- У вас повинен відбутися коннект на людському рівні. Щоб вам було приємно разом працювати, має бути легко в спілкуванні;
- Хороший тренер завжди цікавиться вашим самопочуттям після заняття, є крепатура, нічого не болить;
- Навантаження і харчування складаються індивідуально під людину. Не під когось іншого, а саме під ваші пропорції та смакові уподобання;
- Тренер повинен стежити на занятті за технікою і вашим станом здоров'я, не погано вам, не надто важко;

Якщо всі попередні пункти пройдені - можна довіритися професіоналу. Також ведуча зазначила, що на занятті тренер не повинен:

- Зайвий раз до вас торкатися;
- Говорити по телефону під час заняття і не бачити, що ви робите;
- Грубіянити і хамити.

Не менш важливе питання, на думку - це ціна. Тренер, який пройшов довгий професійний шлях, бере за заняття відповідну плату. Краще взяти менше занять у супер-профі, ніж у два рази більше у профана.

Читайте також: 

Гра на публіку: як вам можуть нашкодити фітнес-тренери з Instagram

Чому немає результатів фізичних тренувань: три причини