У фітнес-кільце додадуть можливість оплати "відбитком серця"

У фітнес-кільце додадуть можливість оплати "відбитком серця"

08 січ.
2019
У фітнес-кільце додадуть можливість оплати "відбитком серця"

Компанія Motiv, американський виробник інтелектуального фітнес-кільця, додає в свій пристрій спецфункцій безпеки, які дозволять проводити платежі. Грубо кажучи, власник кільця зможе підтверджувати безпечні операції "відбитком серця". Про це Motiv повідомила на CES, передає The Verge.

Motiv Ring - титанове кільце, яке вимірює частоту пульсу для відстеження активності. Як і фітнес-браслети, воно працює по Bluetooth в парі зі смартфоном. Тепер компанія хоче виміряти роботу серця досить точно, щоб можна було прочитати його, як відбиток пальця, і підтвердити особистість. А після підтвердження кільце може зв'язуватися з терміналами в точках продажів для авторизації платежів.

Пристрій працює на основі теорії про те, що серце в своїй роботі у кожної людини видає унікальні сигнали. Motiv має намір використовувати електрокардіографію (ЕКГ) для вимірювання таких сигналів, щоб підтвердити особистість.

Кільце вже сертифіковано FIDO як засіб для входу в облікові записи в інтернеті через стандарт WebAuthn і як пристрій двофакторної аутентифікації. Але в даний час це залежить від виконання певних жестів рукою при носінні кільця. У минулому компанія також розглядала можливість використання способу ходьби в якості методу аутентифікації під назвою "ідентифікатор ходьби".

Що до нової функції, найбільше питання в тому, наскільки точним буде відстеження серцевого ритму, і чи може система бути скинута при фізичному навантаженні або інших порушеннях роботи серця.

Motiv намір додати нові функції через оновлення програмного забезпечення в другій половині 2019 року.

Читайте також: 

У США створили спортивний шолом, який сам може викликати допомогу

Серйозний промах Xiaomi Mi Band 3: трекер "нащупав" пульс у паперу