Медики визначили оптимальний вік для занять спортом

20 бер.
2019
Медики визначили оптимальний вік для занять спортом

Група вчених проаналізувала результати масштабного соціологічного дослідження, яке було проведено в Сполучених Штатах Америки в середині 90-х років минулого століття, і з'ясували, що фізичні вправи особливо корисні для людей 40 років і старше.

Відповідний науковий проект, був здійснений в рамках співпраці вчених з Великобританії, США, і також ряду інших країн.

З'ясувалося, що люди, які дожили до сорока років, більше за інших мають потребу у регулярних фізичних вправах, так як в цьому віці ефект від них проявляється особливо помітно.

"Опитування, проведені серед американців різних вікових груп, показали, що 40 років - це ідеальний вік для того, щоб переглянути своє ставлення до спорту, якщо раніше ви не цікавилися нічим подібним. Статистика показує, що сорокарічні люди, які вирішили змінити свій спосіб життя і зайнятися спортом, здатні досягати досить вражаючих результатів, тобто, ні в якому разі не слід вважати, що в 40 років вже пізно підвищувати свій рівень фізичної підготовки", - говорять автори дослідження.

Серед людей, які зайнялися спортом тільки в сорок років (або пізніше), помітно знижена кількість передчасних смертей, плюс, у таких людей набагато нижчий ризик розвитку потенційно смертельних захворювань, відзначили фахівці.

Джерело: lenta.ua

Читайте також:

Який спорт найкраще обрати для власної дитини

Як харчування та фітнес впливають на міцність кісток

Додаткова інформація

  • Разделы: Все