ТВІЙ КИСНЕВИЙ ДРУГ INBAIR O2

22 квіт.
2019
ТВІЙ КИСНЕВИЙ ДРУГ INBAIR O2

ДАЙТЕ ВАШОМУ МОЗКУ ЗМОГУ ПІДЖИВИТИСЯ КИСНЕМ!

Британські інноватори розробили пристрій INBair O2, який очищає кисень на 40% і доставляє його в буквальному сенсі користувачу під ніс. Він складається з невеликого блоку, що очищає кисень і тонкої гарнітури з фільтром, яку потрібно вішати на шию. Пристрій ефективно використовувати під час роботи, адже він допомагає подолати тремтіння рук від кави, сонливість та незаплановане дрімання. INBair O2 дає можливість мозку користувача підживитися.

Також разом із кисневим очищувачем у комплекті йде дизайнерська сумка, яка виготовлена з міцного сірого фетру та містить додаткове покриття, яке захищає INBair O2, під час ходьби. Вона закривається простою прес-шпилькою, має регульований шкіряний ремінець, а у внутрішній кишеньковій сітці є місце для гарнітури.

Як це працює?

Для початку потрібно увімкнути пристрій, натиснувши на кнопку живлення. Потім слід підключити гарнітуру та закріпити її на шиї, а за тим помістити мундштук на зручну відстань. В останню чергу потрібно натиснути на кнопку подачі кисню. Дихати треба звичайно.

Гарнітура не буде заважати навушникам або телефону. Все, що користувач будете чути - це лише тихий гул і шипіння повітря через мундштук.

Живиться пристрій від мережі, акумулятора або адаптера 12V у автомобілі.

Що входить до комплекту?

  • INBair O2;
  • чорна гарнітура з фільтром;
  • запасний фільтр;
  • універсальний адаптер змінного струму;
  • посібник;
  • дизайнерська сумка.

Як довго можна використовувати пристрій?

Оскільки INBair O2 є рекреаційним продуктом, терміну застосування не передбачено, як це було б для медичного кисню. Виробники вважають, що 20-30 хвилин достатньо, щоб відчути покращення. Пристрій автоматично вимикається через 30 хвилин, але якщо ви хочете більше, просто зачекайте кілька хвилин і знову ввімкніть його.

Де можна купити?

Придбати пристрій можна на сайті INDIEGOGO, ціна на пристрій зі знижкою становить 514$ без врахування доставки.