Фітнес-трекер для футболісті

25 квіт.
2019
Фітнес-трекер для футболісті

Playr – це фітнес-трекер для футболістів, який працює на основі GPS та призначений для того, щоб допомогти покращити продуктивність тренування.

ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ?

Глянсовий безконтактний GPS-трекер вмикається після того, як користувач одягає спеціальний жилет. Відстеження розпочинається тоді як відчувається достатній рух. Після гри пристрій синхронізується через Bluetooth з спеціальним додатком на смартфоні, де можна переглянути всі можливі показники про тренування.

Заряджається бездротовим способом, за допомогою підставки, яка йде в комплекті.

ОСНОВНІ ФУНКЦІЇ ПРИСТРОЮ:

• GPS-трекер фіксує: пройдену відстань, максимальну швидкість, швидкість бігу на короткій дистанції, швидкі зміни напрямку або швидкі уповільнення.

• Дає змогу підібрати супутниковий знімок поля на якому будете грати користувач.

• Програма розраховує навантаження та інтенсивність тренувань і надає рекомендації щодо відновлення та відгуки щодо того, чи проведена робота була оптимальною.

• Для зручності, користувач може позначати дату та час своїх тренувань або матчів, оскільки у додатку є вбудований календар.

• Playr дозволяє порівняти продуктивність з іншими користувачами.

• За допомогою спеціального мобільного додатку, можна спілкуватися з іншими гравцями або тренерами, для отримання порад щодо тренувань, тощо.

ВАРТІСТЬ ПРИСТРОЮ: Ціна трекера становить близько 268$ (£200).

ДЕ ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ?

Офіційний сайт: https://www.playrsmartcoach.com/