НАВУШНИКИ, ЯКІ ВМІЮТЬ ВИМІРЮВАТИ ЧАСТОТУ ПУЛЬСУ

26 квіт.
2019
НАВУШНИКИ, ЯКІ ВМІЮТЬ ВИМІРЮВАТИ ЧАСТОТУ ПУЛЬСУ

Honor earphones – слухай музику та слідкуй за своїм станом здоров’ям одночасно

Компанія Huawei представила дуже незвичайний аксесуар, який в першу чергу оцінять любителі бігу та інших активностей на свіжому повітрі. Справа в тому, що нові провідні навушники Honor earphones виконують не тільки свою пряму функцію, але і вміють вимірювати частоту пульсу.

Людям, які займаються спортом або хоча б ведуть здоровий спосіб життя, немає потреби пояснювати, чому потрібно вимірювати частоту серцебиття (як мінімум, для контролю аеробної/анаеробної та максимально допустимої зони пульсу). Професійні спорстмени зазвичай використовують для цих цілей спеціалізовані пристрої з нагрудним датчиком, тоді як звичайним ентузіастам достатньо фітнес-браслета або розумного годинника.

Завдяки новим навушникам від Honor немає потреби брати на пробіжку додатковий аксесуар, адже комплект з навушників і смартфона практично повністю замінює смарт годинник.

Навушники Honor earphones працюють разом з такими смартфонами: Huawei Mate 10, Mate 10 Pro, P20 and P20 Pro, Galaxy S7, Galaxy Note 8, Vivo X9 і ін.

Це далеко не перші навушники на ринку з такою функціональністю, але безумовно одні з найдешевших.

ЯК ВОНИ ПРАЦЮЮТЬ?

Для того, щоб використовувати всі можливості навушників Honor earphones, потрібно завантажити спеціальний мобільний додаток для смартфону.

Потім залишається підключити навушники до мобільного пристрою та запустити додаток. Користувач може слухати музику і одночасно з цим перевіряти в додатку пульс.

Розробники навушників відзначили, що людське вухо буквально пронизане дрібними кровоносними судинами, тому вимір пульсу на вусі вважається більш точним, ніж вимірювання на зап’ясті, яке практикують фітнес-браслети.

ЗА СКІЛЬКИ ТА ДЕ МОЖНА БУДЕ ПРИДБАТИ? Навушники Honor earphones пропонуються в білому і чорному кольорі, їх вартість складає всього $ 20 (¥ 129). Замовити їх можна на Vmall.com або JD.com.

ДЕ ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ? Vmall.com: https://www.vmall.com/product/10086872833199.html