«Космічний» бюстгальтер для занять спортом

27 квіт.
2019
«Космічний» бюстгальтер для занять спортом

PureMove – бюстгальтер для жінок, який вміє змінювати свою жорсткість в залежності від фізичної активності та навантажень, розроблений компанією Reebok, яка спеціалізується на виробництві спортивного одягу та спорядження.

Як виникла ідея та як це працює?

Розробка нового спортивного бра розпочалася близько трьох років тому, коли дизайнер Reebok Даніель Вітьок, читаючи один з наукових журналів, зіткнувся з описом одного з різновидів ділатантної рідини. Гелеподібна субстанція була розроблена в 2005 р. вченими Делаверского університету. Її особливістю є в’язкість, яка зростає при збільшенні швидкості деформації зсуву. Такі рідини є одним з видів «неньютонівських» рідин.

Вітьок зв’язався з розробниками гелю, а потім створив матеріал за технологією Motion Sense Technology, де рідина запечатується в тканину. Ідея полягає в тому, що при високій фізичній активності носія (наприклад, при пробіжці або серйозних фізичних вправах), коли потрібна більш активна підтримка грудей, бра, завдяки цій рідині, стягується, забезпечуючи більше компресії. Коли ж користувач знижує навантаження і займається більш спокійною активністю, наприклад, йогою, або повністю припиняє фізичне навантаження, то бра розтягується, стаючи більш вільним.

Який, де та за скільки придбати?

Бюстгальтер PureMove буде доступний у розмірах XS-XL, поки що тільки у чорному кольорі з яскравою кольоровою вставкою. Вартість бра становить $ 60. Придбати новинку можна на офіційному вебсайті Reebok починаючи з 17 серпня 2018 року, а з кінця серпня PureMove можна буде знайти у роздрібних магазинах мережі.

Де дізнатися більше?

Офіційний сайт виробника: https://www.reebok.in.ua/apparel/cy5012.html