Перший в світі спортивний смартфон Cubot Quest

01 трав.
2019
Перший в світі спортивний смартфон Cubot Quest

СМАРТФОН ДЛЯ ТИХ, ХТО В РУСІ

Світ електронної техніки все більше схиляється до сегменту мобільних пристроїв, що чітко простежується за релізами всіляких гаджетів. Чи не кожен день проходять презентації нових смартфонів, «розумних» годинників та інших компактних девайсів. Найбільш популярними в цьому відношенні є смартфони, які на сьогодні виробляють сотні компаній по всьому світу.

Разом з тим, більшість з цих пристроїв мають схожу базу і розраховані на широкого споживача, що створює величезну конкуренцію на ринку. У той же час деякі сегменти як і раніше залишаються вільними, що дає можливості для миттєвого зростання для виробників мобільних пристроїв.

Зокрема, з огляду на підвищення популярності спорту в суспільстві все більше зростає попит на відповідні гаджети. Намагаючись задовольнити його, виробники оснащують девайси всілякими датчиками і трекерами для відстеження біоритмів користувача, а також планування дня людей, які сповідують активний спосіб життя. Компанія Cubot в цьому відношенні пішла далі і представила перший в світі спортивний смартфон Cubot Quest «для тих, хто в русі».

Співробітники компанії нещодавно показали фотографії гаджета в мережі. Девайс має ударостійкий корпус, «довготривалу» батарею, а також захищений від вологи і пилу за стандартом IP68. Крім іншого в програмне забезпечення Cubot Quest включений всілякий софт для занять спортом. Новинка отримала 4 Гб ОЗУ і 64 Гб ПЗУ.

В якості ОС в цьому пристрої виступає Android 9.0 Pie. Cubot Quest стане першою моделлю нової лінійки спортивних пристроїв Cubot Move Series. Очікується, що на ринок смартфон вийде в 2019 році. Ціна і точні дати дебюту поки не розголошуються.

За матеріалами ресурсу ВСВІТІ: http://vsviti.com.ua