Livio AI - слуховий апарат і фітнес - трекер (2 в 1)

02 трав.
2019
Livio AI - слуховий апарат і фітнес - трекер (2 в 1)

Компанія Starkey випустила «розумний» слуховий апарат Livio AI. Новинка має можливості фітнес-трекера і власний штучний інтелект.

ОСОБЛИВОСТІ

Виробник позиціонує Livio AI, як перший в світі слуховий апарат з безліччю корисних датчиків і системою ШІ (штучного інтелекту).

Головне завдання Livio AI – поліпшити слух глухої людини і допомогти їй жити в повсякденному житті. Пристрій уміє заглушати шум навколишнього середовища і фокусуватися на покращеному розпізнаванні мови. Залежно від потреб користувача, Livio AI має різні режими роботи, які налаштовуються через мобільний додаток.

Новинку також забезпечили функціями носимого смартгаджета, тому вона стежить за фізичною активністю власника і отримала вбудований голосовий помічник Alexa. Останній допоможе знайти потрібну інформацію в інтернеті, запустить музику і виконає інші команди користувача. При спілкуванні з людьми з інших країн, вбудований штучний інтелект переводить мову в обох напрямках.

Коли і за скільки чекати?

Точна ціна і час виходу Livio AI поки невідомі. До кінця 2018 року компанія запланувала випустити пристрій на території США і Канади, а в 2019 році апарат вийде на світовий ринок.