На SWITCH вийшла спортивна гра Fitness Boxing

03 трав.
2019
На SWITCH вийшла спортивна гра Fitness Boxing

Прийшов час встати з дивана і почати тренування! У грі Fitness Boxing, яка вийшла 21 грудня 2018 року ексклюзивно на Nintendo Switch в роздрібному продажі і в Nintendo eShop, ви можете навчитися боксерським прийомам, беручи участь в боксерських тренуваннях і рухаючись під інструментальні версії деяких популярних музичних хітів.

За допомогою контролерів JoyCon консолі Nintendo Switch, що підтримують функцію управління рухом, ви будете наносити удари, переміщатися і присідати, приводячи все ваше тіло в рух, – і вам не буде потрібно ніякого додаткового тренажерного обладнання!

Щоденні тренування в Fitness Boxing тривають від 10 до 40 хвилин і пропонують варіанти з низькою і високою інтенсивністю занять. Після вибору інструктора з численної групи тренерів ви можете налаштувати його зовнішній вигляд, підібравши форму з різних, розблокованих варіантів одягу. Гра підраховує спалені вами калорії на основі приблизного індексу маси тіла (ІМТ). У міру вашого прогресу в світі фітнесу ви зможете отримувати більше пісень для тренувань, а також навчатися більш технічно виконувати складні прийоми.

Крім того, в режимі гри вдвох ви можете поділитися контролером JoyCon з другом або членом сім’ї, щоб зіграти в тандемі або битися один з одним, зустрівшись на віртуальному боксерському рингу. Завдяки особливостям консолі Nintendo Switch, в Fitness Boxing можна грати як вдома, в режимі ТВ, так і в дорозі, використовуючи настільний режим.


ДОВІДКА:

Nintendo Switch - гібридна ігрова консоль, розроблена японською компанією Nintendo. Nintendo Switch поєднує в собі властивості домашньої ігрової приставки і портативної ігрової системи і може використовуватися в обох якостях.