ПЛЯЖНИЙ САМОМАСАЖ: НАВІЩО ХОДИТИ ПО ГАЛЬЦІ

ПЛЯЖНИЙ САМОМАСАЖ: НАВІЩО ХОДИТИ ПО ГАЛЬЦІ

07 черв.
2019
ПЛЯЖНИЙ САМОМАСАЖ: НАВІЩО ХОДИТИ ПО ГАЛЬЦІ

Відпочиваючи влітку біля моря, можна не тільки отримати гарну засмагу, але і абсолютно безкоштовно оздоровитися за допомогою простих масажних технік. Скористайтеся порадами президента Міжнародного інституту розвитку масажу Божени Малицької.

Босоніж по камінчиках
Перебуваючи в соціумі, ми звикли ходити у взутті – закритому, що обмежує. Відпустка – час для повернення до природи. Необов'язково постійно ходити босоніж – більш того, це може бути загрожувати порізами ніг. Але, якщо ви будете ходити на пляжі без взуття, це піде вам тільки на користь.

Підійде ходіння босоніж по дрібній гальці. Великі камені можуть травмувати стопи. Ступням, що не звикли до взаємодії з дрібними камінчиками, буде важкувато у перші дні. Але все ж краще намагатися хоча б у воду заходити босоніж. Щоразу збільшуйте час ходіння босоніж по гальці. Вже на другий день такого самомасажу ви відчуєте поліпшення самопочуття. Покращуються функції внутрішніх органів, починає активніше працювати лімфатична система, активізується кровообіг, краще працює дихальна система. Якщо є якісь ущільнення на стопі або простежується погана рухливість суглобів, це протягом 5-7 днів почне минати. Для дітей ходіння босоніж – чудова профілактика плоскостопості. Особливо корисний такий самомасаж людям похилого віку, але їм доведеться довше звикати до гальки.

Чарівний камінчик
Виберіть гладенький округлий камінь і катайте його стопою від пальців до п'яти. Досить 10 хвилин на кожній нозі. Ви одночасно і відпочиваєте, і оздоровлюєтесь.

Стоун-терапія
Пляж – найкраще місце для того, щоб практикувати методи стоун-терапії і користуватися корисними властивостями гарячих каменів. Важливо, щоб камінчики були не надто гарячі, адже можна отримати опік. Робити такий масаж слід під парасолькою або під тентом. Для такого масажу вам знадобиться помічник. Потрібно нагріти гаденькі камінчики невеликого розміру діаметром 3-5 см. Краще підібрати приблизно однакові камені. Їх можна буде використовувати вдома, після повернення з курорту, розігріваючи в каструлі з водою. Викладати камінчики можна як вздовж хребта на кожен хребець від основи шиї до куприка, так і на поздовжньому м'язі спини з лівого і правого боку від хребетного стовпа. Із гарячими каменями на спині слід полежати 10-15 хвилин.

Кожен хребець іннервують відповідні органи. Викладаючи гарячі камені на хребці, можна поліпшити роботу органів: шийно-комірковий відділ хребта іннервує гортань, глотку, щитовидну залозу; грудний відділ – легені, серце; поперековий – органи травлення; попереково-крижовий – статеві органи і ноги. 

Джерело: ТСН