Дослідження: садівництво таке ж ефективне, як і відвідування спортзалу

Дослідження: садівництво таке ж ефективне, як і відвідування спортзалу

10 черв.
2019
Дослідження: садівництво таке ж ефективне, як і відвідування спортзалу

Садівництво, прибирання, миття підлоги — відмінна альтернатива спортзалу. Від такого фізичного навантаження більше користі, ніж від підйому гантелей, інформує Ukr.Media.

Виявляється, стан серцево-судинної системи у любителів регулярно вибиратися за місто в 3 рази краще, ніж у осілих міщан, і в 2 рази краще, ніж у тих, хто регулярно займається спортом.

І пояснюється це дуже просто: робота в саду або на дачі дозволяє організму відновитися психологічно. Людина отримує позитивні емоції, а тіло — корисні фізичні навантаження на свіжому повітрі.

Тоді як у спортзалі бідолахи дихають шкідливим кондиціонованим повітрям і "накачуються", виконуючи ті вправи, які часом більше шкідливі для організму, ніж корисні.

Адже багато виконують вправи у фітнес-клубах неправильно, створюючи зайве навантаження на хребет і суглоби.

Від такої активності шкоди більше, ніж користі!

А активність в саду — це всілякі види аеробних вправ — махи руками, нахили, присідання, ходьба з перешкодами в поєднанні з чистим заміським повітрям.

Постійна робота на присадибному господарстві дозволяє скинути без всяких дієт і з користю для здоров'я за весняно-літній період до 10 кг.

Щоб домогтися таких же результатів городянину, доведеться сісти на гнітючу дієту або розоритися на карту у фітнес-клуб.

До речі кажучи, організм людини влаштований таким чином, що для нього набагато ефективніше і звичніше постійно перебувати в русі вдень і здійснювати фізичні дії.

Він не створений для того, щоб кілька разів в тиждень по певних годинах перевантажувати себе штангами і витонченими вправами в спортзалі — про це кажуть вчені з центру біомедичних досліджень в США.

Загалом, кидайте свої бетонні склепи і вперед до зелені і чистого повітря!