Спортсменка Маша Єфросиніна почала вести фітнес-влог “для зайнятих та лінивих”

Спортсменка Маша Єфросиніна почала вести фітнес-влог “для зайнятих та лінивих”

14 черв.
2019
Спортсменка Маша Єфросиніна почала вести фітнес-влог “для зайнятих та лінивих”

Шанувальники лише здогадуються, як 40-річній Маші Єфросиніній вдається встигати все: зйомки на телебаченні, виробництво власного бренду одягу, лекції з психології, сімейні турботи. Ба більше, тепер до цього списку додався фітнес-влог. На своєму Youtube-каналі телеведуча поширила відеоролик з вправами, що має назву “#Маша_Приседаша”, він признечений для жінок, які не мають багато вільного часу для себе, але хочуть залишатися у тонусі.

Ідеальній фігури зірки українського ТБ може позаздрити багато хто. Секрет Маші простий – регулярні заняття спортом. Телеведуча вирішила поділитися своїм успіхом з іншими і з фітнес-тренером розробила комплекс вправ, виконання яких займе 15-20 хвилин, і які, за словами Маші, можна виконувати будь-де: вдома, на дитячому майданчику, в офісі і навіть на канапі.

На своїй Instagram-сторінці спортсменка зазначає, що “це цикл комплексів для зайнятих та лінивих”. Перший випуск влогу містить вправи, які можна виконувати, граюсь з малюком. Для наочності Маша підключила до зйомок свого сина Олександра.

На відміну від більшості популярних сторінок з вправами для схуднення, канал телеведучої абсолютно безкоштовний. Аби переглядати вправи достатньо просто підписатися на її аккаунт в Youtube.

Зірка розповідає: “Сучасна жінка настільки зайнята і так швидко мчить по життю, що завжди придумує собі виправдання, щоб не йти в зал/басейн/на танці – не витрачати час на дорогу/переодягання і… на абонемент! Ми знайшли вихід – комплекси #МашаПриседаша розроблені для всіх максимально звичних вам обставин”.

Шанувальники телеведучої позитивно оцінили старання своєї улюблениці: “Маша, Саша, ви неймовірні! Отримала задоволення від вашої тренування, надихнулася теж”, “Хочу займатись щодня з Вами”, “Супер ідея! Для тих, хто відкладає спортзал до понеділка – доказ що можливо все, було б бажання”, “Маша, ви просто космос!”, “Клас, завжди говорила, що займатися спортом можна весело і результативно з дітьми”.

Джерело: voiceshowbiz