Працівники, що займаються спортом, мають кращі результати на роботі

08 лип.
2019
Працівники, що займаються спортом, мають кращі результати на роботі

Абонемент на відвідування басейну – це вже звичайна справа для польських роботодавців. Ритм задають офіси, які нагадують фітнес-клуби.

«У здоровому тілі – здоровий дух» – польські підприємці серйозно поставилися до цього правила. Це підтверджують експерти Well.hr (постачальник додаткових елементів соціальних пакетів) після аналізу діяльності майже ста роботодавців. Абонементи до спортзалів пропонують працівникам понад 60 % польських компаній. Деякі, наприклад, група «Pracuj» також забезпечують спеціальні додаткові бонуси для занять будь-якою спортивною дисципліною. Також збільшується кількість офісів із зонами відпочинку та приміщеннями для тренувань між дзвінком до клієнта і нарадами. Рух позитивно впливає на мотивацію та задоволеність працівників, що, у свою чергу, призводить до подвоєння їх продуктивності, відданості та концентрації – це результати британських досліджень, на які посилається Well.hr.

«Спортсмени мають високу відданість, мотивацію, рішучість, здатність діяти під тиском, зорієнтованість на мету і практичну реалізацію стратегії. Такі ж риси можна помітити і в офісних працівників, якщо роботодавці дають їм можливість займатися спортом», – каже Ева Уламек, спеціалістка з Well.hr.

Спорт – це елемент марки роботодавця. Це розуміють, зокрема, компанії ІТ-індустрії, яка страждає від дефіциту працівників – наприклад, фірма «Sii» обладнала офіс свого відділення в Гданську стінкою для скелелазіння, гірками і обладнанням для тренування. Такі інвестиції сприяють інтеграції працівників – Luxoft (виробник програмного забезпечення) поставив столи для пінг-понгу, а потім в компанії була створена тенісна ліга.

Джерело: Monitor Info