Працівники, що займаються спортом, мають кращі результати на роботі

Працівники, що займаються спортом, мають кращі результати на роботі

08 лип.
2019
Працівники, що займаються спортом, мають кращі результати на роботі

Абонемент на відвідування басейну – це вже звичайна справа для польських роботодавців. Ритм задають офіси, які нагадують фітнес-клуби.

«У здоровому тілі – здоровий дух» – польські підприємці серйозно поставилися до цього правила. Це підтверджують експерти Well.hr (постачальник додаткових елементів соціальних пакетів) після аналізу діяльності майже ста роботодавців. Абонементи до спортзалів пропонують працівникам понад 60 % польських компаній. Деякі, наприклад, група «Pracuj» також забезпечують спеціальні додаткові бонуси для занять будь-якою спортивною дисципліною. Також збільшується кількість офісів із зонами відпочинку та приміщеннями для тренувань між дзвінком до клієнта і нарадами. Рух позитивно впливає на мотивацію та задоволеність працівників, що, у свою чергу, призводить до подвоєння їх продуктивності, відданості та концентрації – це результати британських досліджень, на які посилається Well.hr.

«Спортсмени мають високу відданість, мотивацію, рішучість, здатність діяти під тиском, зорієнтованість на мету і практичну реалізацію стратегії. Такі ж риси можна помітити і в офісних працівників, якщо роботодавці дають їм можливість займатися спортом», – каже Ева Уламек, спеціалістка з Well.hr.

Спорт – це елемент марки роботодавця. Це розуміють, зокрема, компанії ІТ-індустрії, яка страждає від дефіциту працівників – наприклад, фірма «Sii» обладнала офіс свого відділення в Гданську стінкою для скелелазіння, гірками і обладнанням для тренування. Такі інвестиції сприяють інтеграції працівників – Luxoft (виробник програмного забезпечення) поставив столи для пінг-понгу, а потім в компанії була створена тенісна ліга.

Джерело: Monitor Info