Аніта Луценко закликає худнути, відмовившись від цукру: мінус 10 см в талії забезпечені

Аніта Луценко закликає худнути, відмовившись від цукру: мінус 10 см в талії забезпечені

15 лип.
2019
Аніта Луценко закликає худнути, відмовившись від цукру: мінус 10 см в талії забезпечені

Ведуча "Зважені та щасливі" повідомила про запуск челленджу для тих, хто хоче виглядати стрункішими.

Знаменитий фітнес-тренер і ведуча “Зважені та щасливі” на СТБ Аніта Луценко готує до запуску оновлений челленж “14 днів без солодкого”.

Як розповіла вона “Знай.uа”, якщо дотримуватись інструкцій, можна скинути 4 кілограма і більше, а також прибрати в талії до 10 сантиметрів.

Аніта назвала челлендж “14 днів без солодкого Plus”. Тобто флешмоб має додаткові нововведення. По-перше, це призи, які отримають учасники. По-друге, фітнес-тренер приготувала повні комплекси відео-вправ і схеми харчування на кожен день.

Луценко закликає охочих приєднуватися до челленджу разом з кимось із знайомих, друзів, рідних, тому що той, хто заручиться підтримкою “співучасника”, отримає знижку.

“Я не можу жити з учасниками вдома і бачити, як вони їдять або не їдять солодкого, тому кожна з учасниць повинна обрати собі ліпшого друга чи партнера - співучасника так сказати, який буде поряд і буде контролювати моменти слабкості”, - поділилася Луценко.

Вона зазначила, що новацією цього разу стануть призи, які отримають наприкінці учасники.

“Це 5 призів. Це програма схуднення на 84 дні. Це тренування за 15 хвилин силові з гантелями. Це моя книга. Спеціальна майка Sugar free - вільний від цукру. І думаю, що результати самих учасників і те, як вони себе будуть бачити кожен день і як вони себе будуть почувати - є найкрутішою мотивацією”, - повідомила фітнес-тренер.

Старт челленджу заплановано на 15 липня. Всі подробиці - на сторінці Аніти Луценко в Instagram.