Фітнес-індустрія Китаю має понад 64 млн активних користувачів щомісяця

Фітнес-індустрія Китаю має понад 64 млн активних користувачів щомісяця

19 лип.
2019
Фітнес-індустрія Китаю має понад 64 млн активних користувачів щомісяця

Кількість щомісячних активних користувачів фітнес-індустрії Китаю зросла на 1,7% у річному обчисленні до 64,22 млн осіб в кінці травня 2019 року, сказано в промисловому звіті, опублікованому постачальником послуг великих даних QuestMobile.

Завдяки тенденції зростання спортивної індустрії країни, підгалузі, включаючи виробництво спортивного обладнання та заходи з фітнесу, зафіксували двозначне зростання в річному обчисленні, відзначається в звіті.

Кількість китайців, що використовують мобільні додатки для заняття спортом і фітнесом, перевищила 60 млн осіб з березня поточного року, в той час як провідні додатки зафіксували значне зростання користувачів, сказано в звіті.

У ньому також відзначається, що, в зв'язку зі збільшенням населення, що займається спортом, спортивні бренди і роздрібні торговці продовжують виходити на китайський ринок.

Очікується, що до 2020 року витрати на спорт в Китаї досягнуть 1,5 трлн юанів /221 млрд дол./, сказано в дворічному національному плані зі стимулювання споживання в сфері спорту, спільно опублікованому на початку цього року Головним державним управлінням у справах фізкультури і спорту та Державним комітетом з розвитку і реформ КНР.

Джерело: China Radio International