Вчені винайшли безпечну формулу схуднення

Вчені винайшли безпечну формулу схуднення

29 лип.
2019
Вчені винайшли безпечну формулу схуднення

Вчені з Університету Дюка (США) знайшли ефективну формулу зниження ваги, яка не несе негативних наслідків на здоров’я людини. Про це повідомляє ONLINE.UA з посиланням на The American Journal of Medicine.

Фахівці висунули гіпотезу, що втратити вагу і поліпшити травлення можна, якщо знизити щоденний прийом калорій. Вони провели дослідження і з’ясували, що, якщо люди у віці до 50 років будуть щодня вживати звичайний раціон, зменшивши його на 300 калорій, то вже через два роки вони скинуть до 7 кг. Крім цього, у них нормалізується тиск, знизиться рівень холестерину і цукру в крові.

Спираючись на дослідження, вчені створили спеціальну формулу зниження ваги. У ній необхідно помножити нинішню вагу людини на коефіцієнт активності та відняти 10-15%. При цьому коефіцієнт активності може бути різним:

  • 28 – якщо не займаєтеся спортом.
  • 31 – якщо проходите мінімум по 10 тисяч кроків в кожен день і тренуєтеся 2-3 рази на тиждень.
  • 33 – при 5 і більше тренувань на тиждень.

На прикладі це виглядає наступним чином. Якщо вага людини 62 кг, але вона веде активний спосіб життя, відвідує два рази на тиждень фітнес-зал, то їй треба помножити 62 на 31 = 1992 ккал на добу. Щоб схуднути потрібно відняти від цієї цифри 10-15%. В результаті виходить 1992 – 15% = 1693 ккал на добу. Це і є оптимальна денна доза харчування для схуднення. Зменшити калорії можна, перейшовши на менш поживну їжу, або просто відмовившись від перекусу.