FORTË запустила онлайн-платформу для трансляції групових занять

08 бер.
2017
FORTË запустила онлайн-платформу для трансляції групових занять

Фірма FORTË, яка займається розробкою технічних рішень в сфері фітнесу, відзначилася запуском стрімінгової платформи.

На даній платформі транслюються наживо групові заняття. Класи можна також переглядати в записі.

FORTË використовує мережу партнерських клубів для трансляції занять: таким чином у великої кількості клієнтів з'являється доступ до спільного використання спортивного відео-контенту в будь-який час і в будь-якій точці світу.

Після того, як заняття було представлене в прямому ефірі, його запис зберігається в спеціальну базу даних, звідки партнерський фітнес-клуб може зажадати в будь-який час провести на її основі заняття зі своїми клієнтами. Більш того, онлайн-платформа надає абонентам доступ до бібліотеки контенту, який можна переглядати на своєму смартфоні, ноутбуці, iPad або телевізорі.

За використання відео-матеріалів користувачі платформи зобов'язані вносити абонентську плату — щомісячну або щорічну. Частину прибутку одержують партнерські фітнес-клуби, а частину — сама компанія FORTË. Дохід фітнес-студій залежить від кількості хвилин трансляцій їх фітнес-класів. Вартість місячної підписки для абонентів складає $39, а річна — $288.

Головний офіс компанії FORTË розташований в Нью-Йорку. Серед американських фітнес-студій, з якими вже співпрацює фірма: Exhale, Aerospace High Performance Center, RIPPED Fitness, Flex Studios, Centered City Yoga, Body Space Fitness та Studio 26. На даний момент у онлайн-платформи FORTË вже є і неамериканські користувачі. До стрімів підключаються абоненти з Англії, Албанії, Туреччини та Косово. До зими 2018 року компанія планує підключити не менше 5000 нових користувачів.

Тренування, які транслюються на платформі, можуть бути самої різної тривалості — від 5 до більш, ніж 90 хвилин. Наповнення фітнес-класів також різне: йога, бокс, пілатес, інтервальні тренування, високоінтенсивні тренування, тренування зі скакалкою, TRX-петлями, гантелями і гирями, а також заняття з медитації.

Лорен Фаундос, засновник і виконавчий директор FORTË заявила: “Ми дуже раді, що змогли створити щось революційне, що допоможе фітнес-клубам розширити їх можливості і забезпечити своїм клієнтам новий канал залучення у світ фізичної активності та спорту. Ми намагаємося надавати доступ до самих цікавих і трендових методик".

За словами Фаундос, платформа FORTË не має аналогів по параметру інтерактивного експірієнса: вона забезпечує повне занурення в режимі реального часу, а також має важливий компонент соціальності. Система також дозволяє клієнтам синхронізуватися з платформою за допомогою переносних гаджетів і, таким чином, відслідковувати свою продуктивність в режимі реального часу, а також моніторити свої показники за конкретний період.

Співзасновник компанії і ведучий операційний директор FORTË, Майкл Ю, вважає: “Інтерактивні технології, такі як потокове відео, відео 360, 3D і Інтернет речей рухають фітнес-індустрію вперед зі швидкістю світла. Ми пишаємося тим, що побудували масштабовану платформу, яка об'єднує всі ці еволюційні технології і дозволяє тренерам фітнес-студій спілкуватися з людьми по всьому світу таким новим і захоплюючим способом".

Джерело: Спільнота фітнес підприємців

Читайте також: 

Як оптимізувати фітнес-блог під пошукові запити

Як технології вплинуть на розвиток фітнес індустрії в 2017 році