Фітнес-послуги для жінок: групові програми та басейн (Марія Башкірцева та Ірина Тимощенкова)

12 черв.
2018
Фітнес-послуги для жінок: групові програми та басейн (Марія Башкірцева та Ірина Тимощенкова)

У мережі «Sport Life» групові програми представлені у най- ширшому спектрі. Компанія слідує останнім модним «віян- ням» світової індустрії фітнесу та рада запропонувати відвідувачам, як класичні силові та аеробні тренування, так і останні новинки провідних експертів.

Так, для жінок середнього віку, ми рекомендуємо силові та аеробні тренування помірної інтенсивності - Body Sculpt, Step1, Low та інші (насправді вибір досить великий).

Для енергійних, новаторів, тих хто відчуває драйв і голод за новими відчуттями «Sport Life» пропонує авторські класи TRX, Functional Body, Fly Yoga, Step головоломка, ProCycle, HEAT, Body Art, Kangoo Jumps, Pro Jumping та інші (напевно знайдуться ті, про які більшіть людей раніше ніколи навіть не чули).

Все більших обертів у світі набирає CrossFit, звичайно, «Sport Life» і тут досяг успіху. У мережі цей напрямок представлений авторським класом Cross training, який проводять майстри спорту, чемпіони з важкої атлетики, діючі спортсмени, тренери, які мають сертифікат міжнародного зразка CrossFit Level 1. Тренери CrossFit мають методичні розробки, засновані на досвіді і особистому тренінгу, для грамотної подачі інформації і результативних тренувань. Клієнти мережі беруть участь в міських і міжнародних змаганнях, займають призові місця.

Гарно провести час у мережі можуть також любителі танцювальних напрямків. Адже танець – це стан душі і зовсім не важливий рівень підготовки. Тренер – це провідник між клієнтами, музикою, емоціями та почуттями; він тільки підштовхує, відкриваючи двері в нескінченний світ танцю.

І звичайно, для жінок старшої вікової категорії, тих хто відчуває необхідність в єднанні розуму і тіла, тягу зупинитися іноді в метушні наших днів, приділивши увагу своєму внутрішньому «я», «Sport Life» пропонує величезний перелік напрямів Розумне тіло. Це такі популярні класи як: Pilates Matwork, Basic Yoga, ЛФК (лікувальна фізкультура), Міофасцеальне розслаблення, Stretching і інші. Їх викладають тільки сертифіковані і дипломовані фахівці в цій галузі, які враховують всі особливості людського організму і поняття «здоров’я» в цілому.

Також у клубах мережі широко представлені послуги Аква-фітнесу. На сьогоднішній день в мережі налічується більше 150 басейнів різного формату (від басейнів для немовлят до спортивних). Зупинимося на найпопулярніших послугах для жінок в басейні.

Аквааеробіка - один із найефективніших видів аеробіки, що сприяє підвищенню м’язового тонусу, схудненню, формуванню гарної постави, рухливості суглобів. Акваеробіка підходить людям різного віку і рівня підготовки, практично не має протипоказань. Заняття являють собою комплекс спеціальних вправ у воді, що виконується під музику. Фахівці розробляють програми таким чином, щоб максимально задіяти всі великі м’язові групи, а завдяки унікальним характеристикам води в роботу включаються і глибокі м’язи.

У розкладі фітнес-клубів «Sport Life» ви знайдете такі напрямки аквааеробіки як силові і аеробні, з використанням спеціального акваобладнання від кращих європейських виробників.

Аеробні напрямки підійдуть усім жінкам без обмеження віку! Регулярні аеробні тренування позитивно впливають на серцево-судинну і дихальну системи, вестибулярний апарат. Силові тренування спрямовані на розвиток м’язової сили і м’язової витривалості. Всі вправи у воді абсолютно безпечні та виконуються зі зменшеним навантаження на хребет, суглоби і зв’язки. Але не залежно від напрямку, після заняття ви вийдете з клубу з хорошим настроєм!

Аквааеробікою можуть займатися люди будь-якого віку, з різним ступенем фізичного розвитку, з захворюваннями вен, суглобів, хребта, ті, що проходять відновлення після травм, люди із зайвою вагою. Якщо у вас раптом виникають сумніви, тренери мережі з радістю вас проконсультують і зможуть розробити індивідуальні програми на персональних тренуваннях.

Якщо ви готуєтеся стати мамою для підтримки гарного самопочуття і підготовки до пологів заняття в басейні те, що вам треба. У клубах мережі є і групові аква-тренування «Аква-мама» і персональні заняття.

А якщо ви хочете почувати себе у воді максимально комфортно, тренери навчать клієнтів плавати з максимальною користю для здоров’я, використовуючи всі переваги водного середовища і задіюючи всі системи організму.

Плавання – єдиний вид фізичної активності, який здійснюється в горизонтальному положенні в практично «невагомому» стані, а при зануренні у воду маса тіла втрачається до 90%, що полегшує роботу серця, судин, суглобів. Не можна не зазначити величезний позитивний вплив правильного плавання на хребет! Плавання не тільки полегшує наслідки багатьох захворювань хребта, таких як: остеохондроз, сколіоз, грижі, протрузії, але і сприяє нормалізації його стану.

Але плавання буде носити оздоровчий ефект, тільки у випадку дотримання правильної техніки. Якщо Ви до цих пір плаваєте з високопіднятою над водою головою, то ваші заняття не несуть позитивного впливу! Зверніться до фахівців, які навчать Вас плавати з максимальним ефектом для здоров’я!

Ну а якщо все вище перелічене не викликає у вас ейфорії, то у басейні «Sport Life» ви знайдете унікальні заняття, з використанням ультрамодного обладнання, «SUP дошки», групові та персональні заняття з плавання для просунутих плавців, танцювальні класи з аквааеробіки, функціональні класи і навіть тренування з використанням методики кросфіт. А якщо ви задумали переплисти Босфор, то спеціалісти з задоволенням допоможуть Вам підготуватися до цього випробування.

Напевно, перераховувати, описувати і рекомендувати той чи інший клас або напрямок занять, можна ще дуже довго. Ми розуміємо, що в такому розмаїтті можна загубитися, іноді навіть так і не знайшовши свого варіанту, адже всі ми різні, не буває двох однакових людей, до кожного потрібен індивідуальний підхід. На цей випадок і існує персональний тренінг. Тільки ви, ваші потреби, ваше тіло і тренер, який, дійсно зацікавлений, націлений на ваш результат, буде віддавати весь свій досвід і знання.

Ми дійсно з гордістю і повною відповідальністю заявляємо, що у нас зібраний найсильніший тренерський склад, який любить свою роботу і розуміє, що клієнт і його здоров’я - найважливіше в місії тренера.

До зустрічі на тренуваннях!

 

МАРІЯ БАШКІРЦЕВА - МС з синхронного плавання, сертифікований тренер Aquatic Exercise Association, майстер-тренер з аквафітнесу мережі клубів «Sport Life»

ІРИНА ТИМОЩЕНКОВА - сертифікований фахівець тренажерного залу та групових програм, афілійований суддя міжнародного рівня з CrossFit, багаторазовий учасник фітнес-конвенцій (Nike, ProFit, RiminiWellness), менеджер групових програм мережі «Sport Life»