Владислав Вавілов: Навчання фітнес персоналу від А до Я

12 черв.
2018
Владислав Вавілов: Навчання фітнес персоналу від А до Я

Як ви потрапили в фітнес-індустрію?

У 2000 році почав тренуватися в тренажерному залі і буквально через 6 місяців уже допомагав клієнтам цього клубу (тренував, в основному, дівчат).
Далі продовжив свої тренування на Героїв Дніпра: почав там працювати тренером 3 рази в тиждень. Працював так до 20-ти років по клубам. У 21 рік подав заявку в 5-й елемент і мене взяти на роботу. Далі – фітнес-клуб «Леонардо» і робота на посаді директора з персоналу. Після того я перейшов у консалтинг і став створювати фітнес-клуби та салони краси, а також допомагати в їхній діяльності. У 2015 році написав книгу «Fitness менеджмент» – першу і єдину книгу з управління фітнес-бізнесом. Книга перекладена українською та англійською мовами.

Яке навчання проходили особисто Ви?

Я часто їжджу на навчання в країни СНД. Давайте не вдаватись в політику, там все-таки вищий рівень навчання. Крім того, замість навчання я просто багато працюю і багато спробував, набивав власні ґулі. Я часто консультуюся у колег, яких називаю «старшими товаришами», це допомагає.

Як Ви оцінюєте рівень підготовки фітнес-персоналу в Україні? Які є глобальні виклики у цій сфері?

Рівень роботи фітнес-персоналу зростає з кожним днем. Варто відзначити зростання рівня клієнтів і, як наслідок, тренери рухаються слідом за ними. До того ж сама індустрія розвивається. З'являються нові навчальні центри. Клієнти дивляться ролики в інтернеті, користуються додатками. У період мого тренерства таких інструментів не було. Глобальних проблем в підготовці персоналу, на мою думку, стає менше. З'являються нові конвенції та форуми. Я зі свого боку їх підтримую і безкоштовно виступаю на таких заходах.

Як ви оцінюєте вищу освіту в галузі?

Це непросте запитання, відповідаючи на яке я можу нарватися на критику. Але, я оцінюю профільну вищу освіту на 3 (по 5-ній системі). Але я вважаю, що вищий навчальний заклад – це хороша база, якщо там вчитися, а не виступати на змаганнях «за заліки». В такому закладі людина отримує базові знання. Частина студентів вже з другого курсу працюють за спеціальністю в мережевих клубах і до 4-го курсу вже мають і досвід, і знання. З точки зору менеджменту, рівень профільної освіти вкрай низький. Часто навчання у ВНЗ залежить від ініціативи конкретного викладача, який на собі тягне більше, ніж треба. Загалом, складно критикувати те, що не так легко виправити, адже, якщо ти такий розумний, чому не покажеш приклад. У навчальних закладах викладачі отримують настільки низьку заробітну плату, що я навіть не став би проводити 1 семінар за такі гроші, а вони отримують таку суму в місяць. Тому я вважаю, що система навчання фітнес-фахівців вимагає кардинальних змін. Я готовий взяти в цьому активну участь і намагаюся допомагати.

Які курси, на вашу думку, є лідерами на ринку та чому?

Дуже цікаве запитання. Я вважаю лідером навчання в фітнес-індустрії «Академію фітнесу Україна». Працюю викладачем в Академії вже 6 років. У нас є навчання за всіма затребуваними напрямками, також нещодавно почала працювати Школа управління. Варто відзначити Академію «Мастерс», яка активно розвивається. Є багато інших навчальних центрів і кожен має свою родзинку. Я за розвиток і популяризацію грамотних і досвідчених спеціалістів.

Матеріально-методична база для навчання фітнес-персоналу. Яка вона?

Методички зазвичай пишуть самі, або беруть аналоги з країн СНД. Зараз семінари проходять з робочими зошитами. Учасникам видають відеоматеріал. Після заходу створюють групи підтримки в соціальних мережах для спілкування. Мені часто в ці групи задають питання.

Яка ситуація з навчанням та кваліфікацією персоналу в розрізі регіонів (областей) України?

Фітнес-індустрія в Україні має «прописку», є регіональні особливості. У великих містах завжди рівень навчання і кваліфікації фітнес-персоналу, хоча бувають і винятки. У питанні навчання важлива позиція власника фітнес-клубу. Якщо раніше можна було виділити один регіон, то зараз, на мій погляд, ситуація вирівнялася. В регіонах також проводяться навчання. У навчальних центрів є філії в різних областях України. Я хотів би відзначити позитивну тенденцію в навчанні. Фітнес-тренерів, бажаючих отримати знання, стає більше.

Чи може бути ефективним навчання онлайн?

Так, але не в практичній площині. Навчання адміністраторів і менеджерів – так, тренерів – думаю, ні.

Власне, під навчанням фітнес-персоналу зазвичай розуміють фітнес-тренерів. Де вчать адміністраторів, менеджерів та інший персонал для індустрії фітнесу?

Пікантне питання, адже за 3 дні навчити тренера тренувати просто неможливо. Можна дати корисний матеріал, але це черговий модуль. Базові знання потрібно освоїти або самостійно, або у вищому навчальному закладі. Адміністраторів навчають в профільних школах. Я цим займаюся з 2009 року і написав декілька книг на цю тему. Менеджерів навчати складніше, скажу відверто, адже у нас директори часто знають все і до навчання прибігають тільки у випадках, коли все погано. Хоча варто відзначити, що останнім часом директори і адміністратори почали ставитись до своєї роботи серйозніше, адже клієнти стають більш досвідчені і вимогливі.

Яку позицію щодо навчання персоналу, на Вашу думку, мають займати фітнес-клуби?

Фітнес-клуби повинні стимулювати свій персонал навчатися. В рамках роботи фітнес-клубу має проходити внутрішнє навчання і атестація. Також персонал має повідомляти адміністрацію про проходження зовнішніх навчань. Якщо зовнішніх навчань немає, то на мій погляд, тоді не може йти мови про підвищення рівня кваліфікації. Щодо зовнішнього навчання, то є клуби, котрі самі оплачують навчання і це дуже добре. Є також клуби, які працюють за схемою 50/50 – половину навчання оплачує клуб, половину співробітник. Але є також і ті, які ніяк не стимулюють свій персонал навчатися. Це погано і впевнений, скоро обернеться втратою клієнтів.

Яка відмінність у процесах навчання та сертифікації в Україні та світі?

Ми все-таки відстаємо від світового фітнесу. Так, зараз можна спокійно літати в Європу і Америку, привозити новинки. Але, наші клієнти ще не завжди готові до таких практик. А рівень підготовки кадрів впирається в рівень професійності викладачів. Не хочу ображати колег, але нам є чому повчиться.
В нашій країні немає сертифікації та й кафедра фітнесу не так давно з'явилася. В Європі та Америці все набагато складніше і регламентовано законодавством. Вірю, що колись така ситуація буде і в Україні. Тому що зараз у нас будь-хто може стати тренером і покалічити клієнта. Це завдає шкоди всій індустрії. Як і робота поганих консалтерів, які крадуть гроші і обманюють своїх замовників.

Державна сертифікація фітнес-персоналу: бути чи не бути їй в українських реаліях? Які плюси та мінуси реалізації?

Як кажуть колеги: «там де втручається держава буде складно працювати». Але я підтримую державне регулювання у даному питанні. Зі свого боку готовий увійти до складу громадської ради при комітеті щодо сертифікації. Упевнений, найближчим часом в цьому питанні будуть зміни. Проблема в тому, що у бізнес-середовищі кожен хоче бути президентом і номером один, а треба бути простішим і створювати раду з лідерів думок, брати приклад з інших країн.

Яким Ви бачите майбутнє сфери навчання фітнес-персоналу?

Майбутнє найближчих років – це ще більше навчання. Можливо, навіть на державному рівні. Я, наприклад, хочу інтегрувати свою книгу в навчальний процес для студентів. Також, мені здається, що буде більше регіональних навчальних центрів. Сподіваюся, почнуть активніше вчитися управлінці і менеджери з продажу. Також з'явиться прошарок профільних маркетологів.
Я буду радий розвитку ринку фітнесу.

Що ви порадите тим, хто хоче стати фітнес-тренером?

1. Вчитися. Постійно покращувати свій рівень знань: дивитися відео, відвідувати конвенції та тренінги.
2. Читати книги, адже ваша мова повинна бути така ж хороша, як і Ваші знання.
3. Ставити собі цілі і їх досягати.
4. Виходити із зони комфорту. Якщо Ви досягли мети, ставте нову. Як тільки Ви зупиняєтеся, ти втрачаєте.
5. І напевно читати мої книги. Це нескромно, але вкрай корисно.

 

ВЛАДИСЛАВ ВАВІЛОВ

Генеральний директор мережі CrossFit Banda. Фітнес-експерт, бізнес-тренер, засновник і керівник підприємств індустрії краси та фітнесу, автор книг (в тому числі «Fitness менеджмент», «Як продати 200 персональних тренувань?»). Організатор Фітнес-форуму, методист Академії Фітнесу Україна. Презентер міжнародних конвенцій з 2007 року