ВЛАДИСЛАВ ВАВІЛОВ: ТРЕНДИ НЕ ЗАВЖДИ СПРИЯЮТЬ ПРИБУТКОВОСТІ БІЗНЕСУ

ВЛАДИСЛАВ ВАВІЛОВ: ТРЕНДИ НЕ ЗАВЖДИ СПРИЯЮТЬ ПРИБУТКОВОСТІ БІЗНЕСУ

08 трав.
2019
ВЛАДИСЛАВ ВАВІЛОВ: ТРЕНДИ НЕ ЗАВЖДИ СПРИЯЮТЬ ПРИБУТКОВОСТІ БІЗНЕСУ

На мій погляд, в 2019 році тренди будуть наступними:

1. Функціональні студії. Сьогодні це знову актуально. Мені здається, що у фітнесстудій просто ренесанс. Не зовсім зрозумілою є монетизація таких проектів і те, що хтось відкрив 3-4 студії не означає, що ці заклади приносять прибуток. На жаль, знаю приклад мереж фітнес-клубів, які приносять не більше грошей, ніж один салон краси. Тому не знаю, наскільки це буде тривалим трендом, але у 2019 році однозначно актуальним.

2. Продовження клубних карт. Залучення нових клієнтів доволі складний процес, отже треба працювати з діючими клієнтами, щоб вони залишилися у клубі. Думаю, трендом цього року стане поява сервіс-менеджерів, які будуть займатися скаргами та продовженнями клубних карт. У деяких клубах вони були ще 12 років тому.

3. Тренер – самостійна особистість. Багато клубів візьмуть приклад з мережі «SportLife» і перейдуть на систему роботи з тренерами по партнерській програмі. Така співпраця дозволить фітнес-клубам зняти з себе питання оподаткування та працевлаштування, що особливо важливо для великих і мережевих клубів, і розв’яже руки тренерам, які прагнуть працювати на себе.

4. Тренер – продавець послуг. Внаслідок попереднього пункту, тренерам доведеться навчитися продавати свої послуги самостійно. Навчання тренерів, думаю, буде постійним трендом наступних 3-5 років. Вони «продаватимуть себе самі».


Владислав ВАВІЛОВ

Фітнес-експерт, бізнес-тренер, засновник і керівник підприємств індустрії краси та фітнесу, автор книг, організатор Фітнес-форуму, методист Академії Фітнесу Україна