Фітнес-трекери на службі медицини та здоров'я

13 жовт.
2017
Фітнес-трекери на службі медицини та здоров'я

Цей пристрій на зап'ясті допомагає медичним фахівцям і науковим діячам зрозуміти, як вправи здатні запобігати цілому ряд різних захворювань, або навпаки, викликати рецидив. Експерти з 2012 року опублікували 457 досліджень, які засновані на даних пристроїв Fitbit.

У свою чергу наукові діячі зосередилися на масі аспектів, починаючи від ролі різних вправ в підвищенні фізичного / психічного здоров'я в ході лікування раку молочної залози і закінчуючи придатністю фітнес-трекерів безпосередньо для контролю діабету 2-го типу.

Вчені Каліфорнійського університету, які вивчають вплив вправ безпосередньо на функції жіночого мозку, в своєму недавньому дослідженні виявили, що фізична активність значно покращує когнітивну роботу. Дослідники грунтувалися на інформації, отриманої з трекерів Fitbit.

Дослідження, яке провели в Інституті раку в штаті Піттсбург, показує, як ходьба може допомогти уникнути хворим на рак повторної госпіталізації після проведення операцій. В даному випадку лікарі змогли зробити висновок, безпосередньо, у кого з пацієнтів спостерігався рецидив, виходячи з того, яку кількість кроків було пройдено.

Джерело: Dni24.com

Читайте також:

Українці створили унікальний стартап
Panasonic представила прототип гаджета, який рахує кількість калорій